İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[ Botlu ] Link Kısalt Para Kazan

proff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[size=medium]İlk olarak size siteyi tanıtayım site link kısaltma sitelerine hit gönderince reklamı geçmiş olarak sayıyormuş.Bende bunu duydum bir deniyeyim dedim ve saydı.

İlk olarak şu siteye kayıt oluyoruz zaten kolay bir arayüzü var.Ve e-posta onayı yapıyoruz ( onay var mı bilmiyorum tam )

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Ardından şu siteye kayıt oluyoruz.Sağ üstteki My accunt'a tıklıyoruz.Ardından alttaki Register'e basıp kayıt oluyoruz.Ve e-posta onayı yapıyoruz ( onay var mı bilmiyorum tam )

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Kullanımı :

1- Ardından P.PW sitesine giriyoruz.
2- Ortada bulunan yere örnek : http://thefrm.org/index.php yazıyoruz ve Shrink It diyoruz.
4- Ardından o kısaltılmış olan linki kopyalıyoruz ve Foreverautohits'de hesabımıza girip Yeni diyoruz.
5- Web sitesi kısmına kısalttığımız linki yazıyoruz.Ziy. Süresi (sn) sabit kalıyor.Bakiye (dk) kaç dakika harcanmasını istiyorsak onu yazıyoruz.
6- İşlemler bu kadar ardından hit geliyor ve para kazanmaya başlıyoruz :)

Nasıl Dakika Kasılır ?

http://www.foreverautohits.com/Members/Websites# Sitenin alt tarafında Yeni versiyon v2 falan yazar ona tıklıyoruz.Programı kurup isim şifremizi giriyoruz ve o arka planda dakika kasıyor.

Sitenin iyi yanları ;

1- Hitlerin %98'ini sayıyor.
2- Başlangıça 1$ veriyor.

Site Ödeme Alt Limiti Ne Kadar ?

Site ödeme alt limiti 5$'dır.

Takıldığınız,yapamadığınız bir yer varsa rahatlıkla sorabilirsiniz elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

[/size]

onurbaba36

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben başladımda , p.pw hakkıdna biraz bilgi verseydin iyiydi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi