İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Boykot !!!!!

H

Hannibal

Misafir
Beyler Netteki Dolandırıcıları Buraya Yazarak İnsanaları Uyarabiliriz
Bas Boykot u Ben Ekliyeyim
Herkesin de Bildiği

www.trbil.net ( Eski EgeHost )

umarım sizden de gelir !!!

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcini.com ve linehost.net (şimdilik bunları biliyorum)
elsim.com diye bir kurumun reseller larıdır, kendi server'ları filan yoktur, bilginize sunarım...

S

seven7

Misafir
linehost.net in ve hostcini nin kendi severlari var !!
o dedigin sey kontrol panel yazilimidir. yani hosting saglayici filan degil.

ogren ondan sonra kotule insanlari.

S

seven7

Misafir
bu arada o dedigin 2 firmada izmirlidir(ben birinin musterisiyim zaten) , ikiside guvenilirdir.

Sanirim yenisin bu islerde :) Koskoca panelin firmasina Hosting saglayici dersen :) adinida yanlis yazmissin elsim degil ensim.

cok guldum valla :D

D

dolphin

Misafir
:roll:

ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA SESİ SOLUĞU ÇIKMAYAN websahibi.com u şiddetle kınamak isterim.Adamlardan 200 USD'nin üzerinde alış veriş yapıp bir linux sunucu üzerinden hosting hesabı ve ıp tabanlı hizmetler gibi bazı hizmetler aldım.Ama hiç bir zaman düzenli çalıştığını görmedim.E-maillerime cevap alamadım.Faxları çalışmadı.Bazen ucuz diye bazı işler yapıyoruz ama ucuz diye paranızı sokağa atmayın.Bu sebeple tüm hesaplarımı kapattım.Türkiye'de en azından 1 seneyi doldurmuş tamamen türkçe arayüzler kullananlardan hizmet alın.Sadece onlar bu iş için zaman harcayıp emek verip iyi şeyler yapıyorlar.Gerisi sadece bir kaç yerden basit yazılımlar alıp hesap aç hesap kapa yapıyorlar.Bir problem ile karşılaşıldığında 10 gün hizmet alamadığınız olur.Bilgileriniz yedeklenmez.Vs Vs.Server diye'de Karşınıza 256 MB'lık PIII 800 ile karşınıza çıkmazlar.Linux'un son sürümü RED HAT 7.3 Olmasına rağmen.!!!

K.Kartı ile yapılan işlemlere dikkat.!Kimseye K.Kartı numaralarınızı SSL 128 bit 'i sayfada görmeden vermeyin.Hele hele telefonla asla bildirmeyin.

İmkanınız var ise Havale yapın en garantili işlem.Hem Her zaman havale ile işlem yaptığınız siteler %5 daha ucuzdur.

Bilginize...

D

DivX ManiA

Misafir
WebTRHost.Com şahsen dolandırıldımdan söylüyorum
forumtr.com un sahibi ile aynı tlefon felan yok
sirkette yok
evden hizmet sorun cıktımı bırakıyor ortada ayrıca reseller

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dolandırıcılk değil de berbat hizmette kriweb ve karegen de benden.. illalah ettirdiler..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiyede hep iyi firmalarla çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum,
4 yıldır firmalarımı hiç degiştirmedim çokta memnumum :rolleyes:

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DivX ManiA' Alıntı:
WebTRHost.Com şahsen dolandırıldımdan söylüyorum
forumtr.com un sahibi ile aynı tlefon felan yok
sirkette yok
evden hizmet sorun cıktımı bırakıyor ortada ayrıca reseller

iki yıl önceki konuyu tekrar canlandırmak nereden aklınıza geldi anlayamadım. keşke yeni bir konu açsaydınız.. arkadaşlar hükümsüz mesajlardır demiyorum ama iki yıl veya 3 yıl önce yazıldıklarına dikkat edin ...

saygılar..

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcini, zamanında milleti az dolandırmadı , az server ları hek yemedi 3 4 yıl önce

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
WEBTRHOST kurbanıyım forumu ilk açtığım 1 ayda sitem yaklaşık 10 15 gün kapalı kaldı bi ay içinde bende server i değiştirdim çok kullanıcı kaybettim onların yüzünden. yaklaşık 50 defa telefon etmeme rağmen ya kapalı yada çalıyo çalıyo açmıyolardı farklı farklı günlerde. sitenin açık olduğu zamanlarda ise günde illa 2 saat server o kadar yavaş çalışıyoduki sitem açmıyodu. Forumtr nin özel makinası var yiyolar forumtr yi biz host ediyoz die.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bide sadecehosting tarafından üyeliğimi bitirdiğim halde 4 ay sonra kredi kartımda bir seferde 4 aylık para çekildiğini gördüm telefon ettim adama mail atıım sadece 2 sini geri iade gerisini vermedi burdan kınıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5