İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle aşklar hala kaldı mı?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
"Çok sıkıcı bi gün !" dedi.
"Neden ?" dedim.
İç çekti. Sustu.
" Benim yüzümden mi ?" dedim.
" Evet !" dedi.
" Ne yaptım ?" dedim.
" Gözlerini benden bi kez kaçırdın ya Yetmez mi ?" dedi.
Yüreğim Koptu ..."Ölürsem ne olur ?" dedim.
" Hiç ! Hayat devam eder ! '' dedi.
Boynumu eğdim.
"Ama ? benim için değil !" dedi.

Küçük İskender

Sahiden de böyle aşklar hala var mıdır?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yok öle şeyler abi yıl 2011 nerde öle kızlar...

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne öyle aşık kızlar kaldı nede erkekler :aşık: kalmadı :sinir:

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tek taraflı vardır elbet. Öyle aşk vardır da hiçbir zaman iki kişilik olmaz. Birisinden biri illa ki daha az sever, daha gevşek bağlıdır, daha az özler..:peh:

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ben cok merak ediyorum. Herkes yakiniyor nerede eski asklar diye kizli erkekli, ama hic birisi bi iliskiye basladiginda da eski asklar gibi olmaya caba gostermiyor. Bi iliskiye emek vermeniz gerekir, emeklemeden yurumeye calisan arkadaslar bile oluyor iliskilerde. :)

Tabii ki var böyle aşklar, aşk bilinçte bitti sadece ondan başka hiç bi şey değil. Ha unutmadan: aşk beyinle yaşanmıyor. :)

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben cok merak ediyorum. Herkes yakiniyor nerede eski asklar diye kizli erkekli, ama hic birisi bi iliskiye basladiginda da eski asklar gibi olmaya caba gostermiyor. Bi iliskiye emek vermeniz gerekir, emeklemeden yurumeye calisan arkadaslar bile oluyor iliskilerde. :)

Tabii ki var böyle aşklar, aşk bilinçte bitti sadece ondan başka hiç bi şey değil. Ha unutmadan: aşk beyinle yaşanmıyor. :)

Sana bişi diyim mi ?

Sakın !

Ben çok emek verdim. Çok sevdim. Çok çaba harcadım. Çok bağlıydım. Mutlu olmak için de mutlu etmek için de elimden geleni yaptım.

Birine 3 yılımı verdim, birine 2 yılımı verdim. Bitti. Ben de bittim.

Şimdi sadece pişmanlıklarım var içimde. Çok çok çok büyük bir pişmanlık ve bıkmışlık.

Bundan sonra kimseye bağlanmam. Kimse için zerre fedakarlık yapmam diyorum.

En bağlı dediğiniz bile, en sadık dediğiniz en güvendiğiniz bile bir gün tanıyamayacağınız bir insana dönüşebiliyor. Ve şaşkınlık içinde koskoca bir boşlukta buluyorsunuz kendinizi.

Neye yanmalısınız ? Verdiğiniz emeklere mi, geçen zamana, giden ömüre, aşka, sevgiye..

Şimdi ben hangisi için üzüleyim ?

Aşkmış :peh:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111

Aynen.

Bu şey gibi, çok hoşuma giden bir laf vardır. Abi nerelerdesin kaç zaman oldu aramadın? E sen de aramadın. Aramak tek taraflı bir eylem mi.

Sevgi de böyle, ilişkiler de. Eski ilişkiler yoksa sebebi uzaylılar değil ilişkileri yaşayan insanlar bence.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Sana bişi diyim mi ?

Sakın !

Ben çok emek verdim. Çok sevdim. Çok çaba harcadım. Çok bağlıydım. Mutlu olmak için de mutlu etmek için de elimden geleni yaptım.

Birine 3 yılımı verdim, birine 2 yılımı verdim. Bitti. Ben de bittim.

Şimdi sadece pişmanlıklarım var içimde. Çok çok çok büyük bir pişmanlık ve bıkmışlık.

Bundan sonra kimseye bağlanmam. Kimse için zerre fedakarlık yapmam diyorum.

En bağlı dediğiniz bile, en sadık dediğiniz en güvendiğiniz bile bir gün tanıyamayacağınız bir insana dönüşebiliyor. Ve şaşkınlık içinde koskoca bir boşlukta buluyorsunuz kendinizi.

Neye yanmalısınız ? Verdiğiniz emeklere mi, geçen zamana, giden ömüre, aşka, sevgiye..

Şimdi ben hangisi için üzüleyim ?

Aşkmış :peh:

Ben postumda tek taraflı fedakarlıktan bahsetmedim asla. Şöyle bir örnek veriyim, kimsenin yaşamasını da yaşatmasını da dilemiyorum.
İki sevgili düşünelim. Hatunun veya erkeğin bir kaç kez aldattığını düşünelim ama diğer kişi çok emek harcıyor, 2 yıl sürüyor 3 yıl sürüyor, elbette ki bitecek.

Tek taraflı emekten aşk olmaz, aşk'ın tohumları ekilir, yeşerir, büyür ağaç olur, meyve verir. Ha sen tohumu ekmeden başka ağacı kaldırıp kalbine dikersen sana saf bi odun olur ya da kağıt olur şiir yazarsın.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
'Üşüdüm' Dedim...
'Dur Üstüme Birşey Alayım' Dedi.
'Nasıl Yani ? Üşüyen Benim' Dedim..
'E İçimdesin ya' Dedi..
Isındım..

Bi' benzerini
çok sevdiğim, çok emek harcadığım, o istedi diye hayatımdaki herşeyi değiştirdiğim, Gel gör şimdi aşk neyledi...:ağla: ben o kadar severken o başkasına kaçtı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5