İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Bir Domain Bu Fiyata Kaçmaz - Fiyat Düşürüldü Hemen Al Son Fiyat !

Emintasarimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirtitğim gibi harika bir domaini sizler için satışa sunuyorum öncelikle konu doğru yerdemi net bilmiyorum ama elimdeki özel bir domaini satışa çıkartıyorum +18 olan bir domain ama oldukça başarılı ve akılda kalıcı domain adı ile isterseniz +18 ürünlerin satışını yapabileeğiniz domain olarak kullanın isterseniz daha farklı bir şekilde kullanın şimdiden alıcı kişiye hayırlı olsun dileklerimi sunarım..

İstenilen ücret: 150
Qa56OV.png

Domain Adı: P.M ile bildirilecektir.

Domain kayıt tarihi: 27/12/2016

Domain Bitiş tarihi: 27/12/2017

Domain kayıt firma: Turkticaret.net

Banlı Olduğu sponsor: Yok

Cep: 0545 203 9531

Whatsapp: 050 203 9531

Domain hakkında sormak istediğiniz birşey varsa yada atladığım sorabilirsiniz arkadaşlar. Herkese kolaylıklar dilerim.

Not: İstenildiği taktirde şuanki hali ile komple farklı bir ücrete satışınıda yapabilirim Domain + Host + Tüm içerik ve tasarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5