İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

böyle bir eklenti varmı

islam1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşalr wordpress kullanıyorumda mesela bir yazı yazdım hep onun ilk syafada kalmasını istiyorum acaba böyle bir eklenti varmı

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun yanında wordpress' in kendisinde de "sayfa" olarak yazdığınız yazıların ana sayfada kalması sağlanabiliyor.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek bu konuda bilgim yok ama sanırım post atarken sag da bulunan bu yazı özel olsun kısmındanda yapılıyordu ama denemedim. isterseniz siz birde oradan deneyin eger başarılı olursanız burada bizide bilgilendirirseniz sevinirim.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Birturk , dediğiniz geçerli değil bildiğim kadarıyla . O işlem yalnızca yönetme kısmında bir ayrıcalık tanıyor ve yazının başına ÖZEL: ekliyor .

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Birturk , dediğiniz geçerli değil bildiğim kadarıyla . O işlem yalnızca yönetme kısmında bir ayrıcalık tanıyor ve yazının başına ÖZEL: ekliyor .

dogrudur tam emin değilim zaten denemediğim için sadece bir oneride bulundum. ( deneyeyim bakayım :) )

Evet @Gur.Kem bunun özel yazı ile bir alakası yok

Ama bunu index.php veya home.php ( tema dosyaları ile alakalı ) içerisine yazılarak bu durum çözülebilir diye düşünüyorum.

X

Xman

Misafir
Var tabiki wordpress sticky eklentisi ile istediğiniz yazıyı sabitleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi