İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle bir şey istiyorum yardım edermisiniz...

holigan52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar söyle bir şey istiyorum.Yardım edermisiniz

yenic.png

yukardaki sadece bir tanesindne istiyorum arkadaslar yarım edermisiniz bi sitede buldum fakat kopyalayamadım...
bir tane derken sadece ihtiyaç kredisi gibi

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yukarıda arkadaş paylaştı hocam.Onu alıp kendinize göre düzenleyin.

holigan52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O çok güzelde benim istediğim menü değil.sadece adam kredi miktarını giricek falan koydugum resimdeki ggibi örnek.

sehrialem Teşekürler ellerine sağlık ama işte...

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Script hakkında daha detaylı bilgi almam için sitenin adresini verebilir misiniz. Pm atabilirsiniz

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeş wordpress sistemi üzerinden böyle birşey yapabilirim. Ancak oranları sizin girmeniz gerekir.

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam tüm tasarım kodlama herşey dahil 17 Ağustosta hazır olur. O zamana kadar yapan biri olur yada yaparsan kendi sitemde paylaşırım =) Yapan çıkmazsa 17 ağustosta burda paylaşırım.

holigan52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm tasarım lar derken ben sadece o sitedeki input kısmını istiyodum ama nese aklıma baska birsey geldi onu deniyeceğim teşekür ederim.

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arama sonuç vermedikten sonra input kısmının ne anlamı kalır ki siz sadece tasarım istiyorsanız herhangi bir çıkış yolu olmaz. Az önceki verdiğim menüye benzer birşey elde edersiniz. Tam olarak ne istediğinizi anlıyamadım doğrusu :)

holigan52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an sadece tasarım istiyorum arama kısmını zaten kendim yapıcam benim istediğim o arama kısmının tasarımı...:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5