İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle bir şey nasıl olabiliyor?

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dün google aramada bir kelimede 180. sırada olan sitem şimdi birinci sayfada, bir anda bu kadar yükselme nasıl olabiliyor?

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Susss boş ver çaktırma duyar muyar.
Sakın link filan verme duymasın.

;)

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Valla bu google iyice kafayı yedi. Bazı sitelerimin hitleri de 2k lardan 300'lere indi. Kimisi de tavan yaptı. Ama toplamda gene zararlı çıkıyorum. Nasıl bir iş anlamadım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sen çizgini aşma gaza gelipte günlük koyduğundan daha çok içerik koymaya başlama veya öncekinden daha fazla üstlerine düşme sitelerin ;)

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şuan beklemedeyim zaten. Google şu sarhoşluğunu bir atsın üzerinden. Ondan sonra tekrar yükleniriz.

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google resmen benimle dalga geçiyor :) Şimdi de 153. sıradayım. Nasıl oluyor anlamıyorum.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sitenizin webmaster tools'ta kayıtlı olduğu google hesabınız açıkken sitenizi aratırsanız ilk sıralarda gözükür. Fakat kapatıp arattığınızda normale döner. Sorun bundan kaynaklı olabilir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben hata göremedim şuana kadar hiç ama daha dikkat ederim bundan sonra, ne gibi hatalar ile karşılaştınız acaba üstadım?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ben hata göremedim şuana kadar hiç ama daha dikkat ederim bundan sonra, ne gibi hatalar ile karşılaştınız acaba üstadım?

Hocam mesela bir kelimede 14. Sayfadayım (Bu sadece aklıma gelen bir örnek).

Gopof ilk "500" içinde bulamıyor. Buna benzer hatalar ile karşılaşıyorum. Ama genel olarak kullanışlı bir sitedir.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
google tam kafayı yemiş gerçekten. 5 gün önce bir blog açtım dün tam 500 küsür tekil hit almış :S
google a daha yeni indexlenmesine rağmen böyle bişey nasıl olabiliyo anlamıyorum...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
google tam kafayı yemiş gerçekten. 5 gün önce bir blog açtım dün tam 500 küsür tekil hit almış :S
google a daha yeni indexlenmesine rağmen böyle bişey nasıl olabiliyo anlamıyorum...

Yazdığınız yazı özgün ve güncelse olabilir, seo da yapmışsınızdır belki pek ala olabilir. Aynı yolda devam edin bence :)

Hocam mesela bir kelimede 14. Sayfadayım (Bu sadece aklıma gelen bir örnek).

Gopof ilk "500" içinde bulamıyor. Buna benzer hatalar ile karşılaşıyorum. Ama genel olarak kullanışlı bir sitedir.

140. sonuç falan olsa 14. sayfa, bulması lazım ama, daha dikkatli yapıcam aramaları bundan sonra, bakalım hata yakalayabilecekmiyim. Daha önce dikkatli bakmamıştım, doğru çıkıyor nasıl olsa diye düşünerekten (ilk 3-5 aramam doğruydu hep :) )

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yazdığınız yazı özgün ve güncelse olabilir, seo da yapmışsınızdır belki pek ala olabilir. Aynı yolda devam edin bence :)

Yok hocam ya özgün bi blog değil video paylaşımı ile ilgili... O kadar emek verdiğim site sürünürken bunun böyle zıplaması ilginç geldi :peh:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5