İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

böyle bir wp teması arıyorum var mı bildiğiniz

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar özel alan olmadan eklenen konu içindeki resimleri ana sayfada küçük resim olarak gösteren bir tema arıyorum ya da bunu herhangi bir temaya uyarlayabilir miyiz?

ayrıca yemek tarifleri için önerebileceğiniz tema tavsiyelerinizi bekliyorum

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
olmadı.bu dediğimi kod yardımıyla yapabilir miyiz acaba? normal konu ve içine bir adet resim eklenmiş bütün postlar böyle.ben bu post içindeki resimleri tema anasayfasında göstermek istiyorum.

sinemaxim.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olmadı.bu dediğimi kod yardımıyla yapabilir miyiz acaba? normal konu ve içine bir adet resim eklenmiş bütün postlar böyle.ben bu post içindeki resimleri tema anasayfasında göstermek istiyorum.
deneme yapiyorum begenirsen temayi pmden atarim

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
dediğim olay olursa çok makbule geçecek. bazı temalar buldum mesela burda www.teyze.info burda yazıdaki resmi anasayfada ya da katagorilerde ya da etiket sayfalarında küçük olarak gösteriyor.işde bu özelliği ben istediğim temaya uyarlamak sitiyorum. istediğim tema dediğim metube temasına.

sinemaxim.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dediğim olay olursa çok makbule geçecek. bazı temalar buldum mesela burda www.teyze.info burda yazıdaki resmi anasayfada ya da katagorilerde ya da etiket sayfalarında küçük olarak gösteriyor.işde bu özelliği ben istediğim temaya uyarlamak sitiyorum. istediğim tema dediğim metube temasına.

kulandiğin temanin index.php de özel alan mesela wp de çoğu temada thumbs diye gecer sen bunu kucuk_resim olarak yazip değistirirsen resimlerinin özel alani kucuk_resim olur yazi yazarken resim özel alan kucuk_resim dersin olur biter

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yazıyı botla ekliyorum ve özel alan kullanma olayı yok malesef.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Son Türkçeleştirdiğim temaya bakın bi. Tema bölümünden.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hala bulamadım çözüm buna arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5