İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Google Sıralama Bulucu Görülmedi

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
whois olayı çok güzel... net bilgi veriyor... hoşuma gitti... burdan bakıcam artık

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hayırlı olsun siteniz .Fakat sitemi yazıp lookup dediğimde herşey doğru fakat google index 198 olarak gösteriyor. Normalde 6880. Bir sorun mu var yoksa benim siteylemi alakalı

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bende bu şekilde çıkıyor? (Firefox 4.0, G. Chrome..)
Afedersiniz,
http://www.whoisdomain.net/google-sıralaması buradan kullanırsanız Google seçiliydi ilk mesajda ingilizce url yi seçmişim.
whois olayı çok güzel... net bilgi veriyor... hoşuma gitti... burdan bakıcam artık
teşekkürler.Her zaman bekleriz

Hayırlı olsun siteniz .Fakat sitemi yazıp lookup dediğimde herşey doğru fakat google index 198 olarak gösteriyor. Normalde 6880. Bir sorun mu var yoksa benim siteylemi alakalı
Yakın zamanda bir anda index sayınız arttıysa ondan olabilir fakat maksimum 1-2 gün olması gerekir.

Teşekkürler güzel çalışıyor.
Teşekkürler.
güzel proje teşekkürler
Teşekkürler her zaman bekleriz.

classy34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir sunum bilgi ve paylaşım için teşşekür ederim .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi