İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böylesi Görülmedi! Muhteşem Bir Sevgililer Günü Hediyesi Yanında saat+kolye Hediye

onurweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz Kutuların içine sadece bisküvi, çikolata ya da eşya koyulduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevabınız evetse bu ilanı okuduktan sonra yanıldığınızı anlayacaksınız. Çünkü ben sevgiyi sığdırdım çok güzel ve şirin bir kalp kutusuna ve 365 adet sözle süsledim. SEVGİLİLER GÜNÜN’ de ona en güzel ve en ilginç hediyeyi verin diye.
1r8qh.jpg

1r8sv.jpg

KUTUNUN ÖZELLİKLERİ :

1-HEDİYE KUTUSU 1. SINIF KARTON VE ÜZERİ KAPLAMADIR. SÖZLERİN YAZILDIĞI KAĞITLAR BİRİNCİ KALİTE MOPAK A4 KAĞITTIR.

2-SÖZLERİN HEPSİ YUKARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİRE BİR BOYUT DA VE HEPSİNDE AYNI SÜSLEME VARDIR.

3-BELKİ DE EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ BU : 365 SÖZÜN 13 TANESİNİN SONUNDA 1’den 13’e KADAR SAYILAR VAR.

CÜMLELER BU SIRAYA GÖRE DİZİLDİĞİNDE BAŞ HARFLERİNDEN S E N İ S E V İ Y O R U M ÇIKIYOR.
BİR DİĞER ÖZELLİĞİ DE SONUNDA A’dan D’ye KADAR HARF OLAN CÜMLELER

SIRALANDIĞINDA AŞAĞIDAKİ HİKAYE ÇIKIYOR OLMASI :

HİKAYE ŞU : Mecnun namaz kılan birinin önünden geçer. (A)

"Ey Mecnun beni görmüyor musun da namaz kılarken önümden geçiyorsun?" (B)

"Be adam ben Leyla'yı düşünürken seni görmedim, Sen Mevla'yı düşünürken beni nasıl gördün ? (C)

İşte Mecnun’un Leyla’yı sevmesi gibi seviyorum seni, çevremdeki hiçbir şeyi görmeden… (D)

(hediyeyi verirken bunu sevgilinize söylemeyi unutmayın, sayılı yazılanları mutlaka sıraya dizsin)

4.KUTULARDAKİ SÖZLERİN BAZILARI AŞAĞIDADIR. GÖRÜNEN RESİMLER GERÇEĞİYLE BİRE BİR BOYUTTADIR.

1r9gu.jpg

Evet bir yıl boyunca her gün böyle güzel sözler okuyacak sevgiliniz bu aldığınız hediyeyle. Hem de Yanında Muhteşem Hediyelerle Birlikte !!!
Eğer “Kullanabileceği bir şey mi alsam, yoksa ilginç bir şey mi alsam” diyorsanız. Sevgilinizin kullanabileceği çok güzel iki adet de hediyem var bu kutuyla birlikte.

Birincisi PİYASA DEĞERİ
25 Lira olan bu saat.
1r9xp.jpg

İkincisi ise son günlerin modası

PİYASA DEĞERİ 15 LİRA OLAN HÜRREM SULTAN KOLYESİ

1r8vn.jpg

1r9mj.jpg

BİTTİ Mİ DERSENİZ? TABİİ Kİ HAYIR!!

Sipariş veren ilk 15 arkadaşa iseyen romantik bir video hazırlayıp yolluyorum Videoya da istediğin özel bir söz varsa yazabilirim.Tamamen kişiye hazırlayabilirim. Videoda güzel bir şiir arkasında da güzel bir şarkı olacaktır. 14 Şubat 2012 hatırası olarak ömür boyu saklanabilecek muhteşem bir video.

HALA BİTMEDİ !!!

ÜCRETSİZ KARGO İLE SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOYA VERİLECEKTİR !!! BUNLARIN HEPSİ İÇİN 85 LİRA DEĞİL 75 LİRA DEĞİL SADECE 65 LİRA ÖDEYECEKSİNİZ.

ŞİMDİ KENDİNİZE SORMA VAKTİ GELDİ :

NEDEN BU HEDİYEYİ ALMALIYIM ?

1-BU HEDİYEYİ ALMALISINIZ ÇÜNKÜ; SİZİ ACABA NE ALSAM SIKINTISININDA KURTARIYOR

2-BU HEDİYEYİ ALMALISINIZ ÇÜNKÜ; TÜRKİYE’DE BU FİYATA YANINDA BU HEDİYEYLE BULABİLECEĞİNİZ BAŞKA HİÇ BİR YER YOK.

3-BU HEDİYEYİ ALMALISINIZ ÇÜNKÜ; KUTUNUN İÇİNDEKİ SÖZLER TAMAMEN ÖZGÜN VE 1 AYLIK BİR SÜREDE BİR ARAYA GETİRİLMİŞTİR. (Bilenler bilir bu iş için makale siparişi bile almadım bir dönem)

4-BU HEDİYEYİ ALMALISINIZ ÇÜNKÜ; KARGO ÜCRETİ ÖDEMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.

5-SEVGİLİNİZ KUTU İÇİNDE NUMARALI CÜMLELERİN İLK HARFLERİNDEN OLUŞAN “SENİ SEVİYORUM” YAZISINI ve HİKAYEYİ BULMAK İÇİN HER GÜN YENİ BİR HEYECANLA ÇEKECEK KAĞITLARI. BU ONA VERDİĞİNİZ HEDİYENİN HEYECANINI BÜTÜN YIL BOYUNCA YAŞAMASINI SAĞLAYACAK!

6- EN ÖNEMLİSİ BU HAYATINIZDA SEVGİNİZİN EN BÜYÜK HATIRASI OLACAK…

ÖDEME ŞEKİLLERİ:

1r902.jpg
1r91j.jpg

Diğer Forumlardaki satış konum :
1.site

İletişim Bilgileri :
[email protected]

Ekleme: Günceldir.

marketingci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok etkili ve güzel bir hediye gerçekten, iyi satışlar kardeşim. Yaklaşmasına doğru bende düşünebilriim, mesajım bulunsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5