İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böylesi Görülmedi Türkcell Ayrıcalığı

TürkcellMobile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Ben türkcell temsilcisi semih şirketimiz şuanda çok ama çok ucuza host vermektedir ve yine Türkcell ayrıcalığıyla TürkcellMobil yoluyla ödeme yapılmaktadır. .com .org .biz .info tescilleri sadece 20.99TL ve ödeme şekli mobil yollarla.Daha ucuza mı almak istiyorsunuz yine sizi düşündük ve .net uzantılı tescil kısa bir süreliğine 10.99TL yaptık. Bu kadarlada bitmedi 1sene boyunca 100 adet e-posta adresi de hediye. TurkTicaret.net ve Türkcell ayrıcalığıyla ucuza alan adı tescil ettirmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. online destek için [email protected] e-mail adresini ekleyiniz. Ayrıntılı bilgi www.turkticaret.net sitesinde.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Neden öyle dedim:
Bundan 3-4 yıl öncesine kadar 3-5 domainim Türkticaret.nette idi.
Her yaptığım işlem için ticket açıp, telefon etmem gerekiyordu.

Domain transferlerinde çok sorun yaşadım ve amanın, uzak durayım diyorum.
Şirket ne kadar gelişmiş olursa olsun, banane...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Neden öyle dedim:
Bundan 3-4 yıl öncesine kadar 3-5 domainim Türkticaret.nette idi.
Her yaptığım işlem için ticket açıp, telefon etmem gerekiyordu.

Domain transferlerinde çok sorun yaşadım ve amanın, uzak durayım diyorum.
Şirket ne kadar gelişmiş olursa olsun, banane...
Bende çok çektim. En son turkticarette bulunan domaini olanlardan izinsiz şekilde ADHOOD reklamları yayınlamaları da forum ortamında ayrıca bir tartışma konusu oldu.

TurkTicarette olan domainlerimizi oradan çekene kadar göbeğimiz çatladı resmen.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
türk ticaret bana deseki sana 10 tl ben vercem domaini benden regle yok arkadaş olmaz o iş

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Merhabalar,
Ben türkcell temsilcisi semih şirketimiz şuanda çok ama çok ucuza host vermektedir ve yine Türkcell ayrıcalığıyla TürkcellMobil yoluyla ödeme yapılmaktadır. .com .org .biz .info tescilleri sadece 20.99TL ve ödeme şekli mobil yollarla.Daha ucuza mı almak istiyorsunuz yine sizi düşündük ve .net uzantılı tescil kısa bir süreliğine 10.99TL yaptık. Bu kadarlada bitmedi 1sene boyunca 100 adet e-posta adresi de hediye. TurkTicaret.net ve Türkcell ayrıcalığıyla ucuza alan adı tescil ettirmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. online destek için [email protected] e-mail adresini ekleyiniz. Ayrıntılı bilgi www.turkticaret.net sitesinde.
Bana hiç inandırıcı gelmediniz;
1-Türksel yetkileri ne zamandan bu yana forumlarda müşteri arıyor,şahsi görüşüm türksele kardan daha çok zarar verir böyle birşey.Türksel yetkilisi olduğunuzu ispatlayabilirmisiniz?
2-Türksel bu sektöre girseydi bunu duymayan kalmazdı,Türsel ağzından resmi bir tanıtım gösterebilirmisiniz?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dikkat ediniz; TURKCELL değil TÜRKCELL

Bildim zaten bi bit yeniği olduğunu; Turkcell tutup turkticaret.net gibi dandik bir firmayla ortaklık edip adını batırmaz.

Domainler ihs'de :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu işin içinde başka bir iş var. Ne ne turkcell nede turkticaret.net le alakalı bir şey bu.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24

türksel mobil ödeme denilen birşey var ancak tükselin host domain satması gibi bir olay yok,bu konuyu açan herifte konuyu silmezse başına gelecekleri umarım biliyordur.
google kaç domain kapattırdı mahkemeye adımıza benziyor ve markamıza zarar veriyor diye.dilerse türksel tazminat davası da açabilir
edit/
turkcell zaten türkcell demek türkçe karakter sıkıntısından turkcell diye kabul ediliyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
türkcelden resmi bi açıklama gelmezse yanar bu adam

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Doğruluk payı hiç ama hiç yok. O zaman nakit satanlar devletle işbirliği desin, ya da kredi kartı ie satanlar bilmem ne bankasıyla iş birliği ile desin.
Burada kandırmaca var. Turkcell bu konuyla alakalı hak ararsa semih kardeşimizi nerede ararlar merak ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5