İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Brave42 adlı kişi dolandırıcıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
@Brave42 konuyla ilgili açıklama yaparmısın

ebayir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paramı iade etmez ise savcılığa başvuracağım

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
gerekli kişiye özel mesaj gönderdim arkadaşlar, açıklamasını yapması için bekliyoruz

Brave42

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kardeşim yöneticileri silerken hesabım kitlendi açamıyorum bi çözüm söyleyinde devredeyim sayfanı

ebayir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok abi yok adam ne koparsam düşüncesinde zaten satmak istese 2 kişiye birden satmaz ismi soy ismi memleketi belli eğer de bende savcılığa vermezsem adam değilim

ebayir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekenin yapılmasını istiyorum forum yöneticileri tarafından

ebayir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav bu nasıl iştir admin arkadaşlar adam beni dolandırdı başkasınıda dolandırdı hala neyi bekliyorsunuz altın ye diyemi sonuç yok

@Yeniçeri

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
hocam senin sorununu çözmeye çalışıyoruz, forumdan uzaklaştırmak çözümse uzaklaştıralım, iletişim kopmasın diyoruz. Cevap gelmez ise gerekli işlemler yapılıp, kişinin adı soy adı diğer forumda yönetici arkadaşlar ile iletişim kurularak dolandırıcı listesine eklenicektir.

ebayir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim adama mesaj atıyorum şuan online cevap vermiyor dun gece sabaha kadar online idi yine cevap vermiyor 30 lirasında değilim bu arada başkalarını da dolandıracak ona yanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5