İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BrokenPromises'i kupon satışındaki tavrından dolayı protesto ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güvenilirliği konusunda hiçbir şüphem olmayan kişidir aslında daha önce çok alışveriş yaptım kendisiyle hatta bir keresinde 6 adet kuponda sorun çıkmıştı yenileriyle değişti ancak bu son satışındaki yaptığı davranışı eleştiriyorum. Çünkü Salı günü kupon siparişi alacağını belirtti bu konuda. Söylediğine göre kuponlar eline Cuma gecesi gelecekti ve cumartesi sabahı kuponları teslim edecekti Bende kabul edip 15 kupon siparişi verdim. Sonra perşembe günü @Culpable adlı üye kupon satışına başladı bende ondan beni 2 gün idare etcek sayıda kupon aldım. Aslında daha fazla alabilirdim ama daha önce BrokenPromises'e söz vermiştim ondan kupon alacaktım bu yüzden @Culpable'den fazla kupon almadım. @BrokenPromises bugün sabah kuponları teslim etmesi gerekiyordu. öğlen saat 1 gibi msn'den 3 kere kuponu sordum ancak işi vardı heralde hep 1 dakka beklememi istedi. Sonra ben netten çıktım ve az önce pc başına tekrar oturdum ve @BrokenPromises'i msn'de gördüm ve kuponları sordum. Bana verdiği cevap kupon satışlarının ertelendiği yönündeydi. (bknz.) Bu davranışını anlamış değilim :S

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birebir aynı olay benımde basıma geldı acıklayacaktır umarım bende @Culpable den az aldım sozverdıgım ıcın

D

Dot Net

Misafir
kendısıne defalarca özel mesaj ve de konulardan istek mesajı attım. hiçbirine cevap gelmedi. aynı anda culpable de kupon satmaya başladı. culpable den daha önce kupon almıstım sorun cıkmamıstı. ama o da anlamsızca isteklerime ve mesajlarıma cvp atmadı çok kez.
yıne sonra nedense ikisi birden aniden kupon satışını durdurdular. buna anlam veremedım. ama tabi sonuc olarak satmak zorunda değiller kendılerı bilir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendısıne defalarca özel mesaj ve de konulardan istek mesajı attım. hiçbirine cevap gelmedi. aynı anda culpable de kupon satmaya başladı. culpable den daha önce kupon almıstım sorun cıkmamıstı. ama o da anlamsızca isteklerime ve mesajlarıma cvp atmadı çok kez.
yıne sonra nedense ikisi birden aniden kupon satışını durdurdular. buna anlam veremedım. ama tabi sonuc olarak satmak zorunda değiller kendılerı bilir.
Dot Net Sen bana hic bir zaman PM atmadin atan kisilere cevap verdim hepsine (pm kutumu hala silmedim yeniden baktim pm yok)

D

Dot Net

Misafir
haklı olabilirsin. ben mert-et-kolasinli.com . neyse dedıgım gıbı ben 7 ytl lik kuponlarından alacaktım. artık onlarıda satmadıgına göre benım içinbitmiştir satış.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşların mağdur olmaması için önceden kupon sipariş veren arkadaşlara satış devam edecek.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söz verdiği gibi sipariş verenlere kuponlarını teslim etti Teşekkürler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar broken arkadasımızı bızı magdurıyetten kurtardıgı ıcın tesekkur ederım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi