İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Browserdan Bitcoin Madenciliği Yapma | Bitcoin Yükseliyor, Kazanmaya Başlayın!!

toukhy

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, bir uygulama var. Sadece bekleyerek bitcoin mining yapabiliyorsunuz. Bilgisayarda işinizin başındayken arka planda çalışıyor ve güzel katkı sağlıyor beklediğimizi düşünürsek.

İlk olarak bu linkten siteye gidelim.

Daha sonra resimdeki butona tıklayarak indirmemizi yapalım.

xH2N75.png

Daha sonra bir browser inecek. İşte o browserdan mining yapılacak. Sol üstte bulunan mining çubuğunu max a getirelim. Artık yapacağımız tek şey beklemek. Bitcoinimiz kendiliğinden mining olacaktır.

Ödeme kanıtı:

İyinet ailesine sevgiler..

gokhanimre

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
8-10 ayda 5 btc olurmu hiç ben kullandım 1 haftada 10 cent'i zor kazandırıyor. 5 btc ödeme alması için 100 yıl beklemesi gerekir.
yalan sahte konular paylaşıp insanları yanlış şekilde yönlendirip hayallerini süslemeyin böyle saçmalıklarla

kamrey

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
8-10 ayda 5 btc olurmu hiç ben kullandım 1 haftada 10 cent'i zor kazandırıyor. 5 btc ödeme alması için 100 yıl beklemesi gerekir.
yalan sahte konular paylaşıp insanları yanlış şekilde yönlendirip hayallerini süslemeyin böyle saçmalıklarla

Bana yalan yanlış ithafta bulunmayın beyefendi . konuyu paylaşan zaten ben değilim. referans sistemini iyi çalıştırırsa 5 btc yı de alır sız tek bılgısayarda kendı basınıza yapmaya calısırsanız tabıı kı olmayabilir. elinizin altındaki bilgisayar mining ring olarka kurulmus bır bılgısayar degılse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5