İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - Avatarlı bugünün son konuları ve mesajları [vB4]

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - Bugünün son konuları ve mesajları [avatarlı]
BlackThorn Coding...

Yeni Güncelleme Yapıldı:
-Bölge belirleme özelliği eklendi.
-Forum altı
-Navbar
-Footer

Açıklama:
Arkadaşlar ekteki ürünü indirin ve ürün yükleme bölümünden import edin, otomatik olarak forum ana sayfasının alt kısmında çıkacaktır. Default yani varsayılan ayarı 10'dur. Dilerseniz kafanıza göre 5 veya x neyse yapabilirsiniz ama 0 yapmayınız çünkü disable db hatası verebilir. Türkçe'ye vaktim olmadığı için çevirmedim ama bir kaç kelime hariç Türkçe çıkacaktır (admincp hariç.) Dilerseniz kendiniz hemen çevirebilirsiniz isteyene yardım edebilirim desteğini henüz veriyorum. Top x stats eklentileri gibi sitenizi yormaz ve kasmaz ve cezbedicidir tavsiye ederim. Aktif ve en son konuları listeler ki ekran görüntüsü de ekledim bakabilirsiniz.

Versiyon:
vBulletin 4.0.5 sorunsuz çalışmaktadır.

Destek:
BT - Today's active recent threads. [+ with users avatar] - vBulletin.org Forum bu linke girip "mark as installed" a tıklarsanız ayrıca sevinmiş olurum arkadaşlar. Güncelleme bilgisi içinde iyi olacaktır. Son olarak lütfen izin talep etmeden sağda solda paylaşmayınız saygılar sunarım.

-------------------------------------------------------------------------------
vBulletin.org orijinal açıklama:
So sick of the old boring from other top x stats?
Mod Info:
-Today's active recent threads on forumhome
-Last posters username (mouseover title)
-Last posters or starters with avatars
-Display forum Categories
-Threads replies counts
-Threads views counts
-Display thread prefixs
-New x threads
-New x posts
-v3.00

Admincp informations:
-Number Of Stats To Show (Forumhome) Default options already 10 but you can change it 5 or x right but please don't "0" because you can get an error.
-Excluded Forums, forums permissions.
-Latest replies thread title displayed characters.
-Usernames Displayed Characters.

Tested on:
vBulletin 4.0.5 version right tested by me.

Install:
Go to your admin cp, then: Plugin System ---> Manage Products ---> [Add/Import Product] ---> Select 'product-btrecentxthreads.xml' from your computer then press 'Import' and it's okay.

Settings:
Go to your admin cp, then: vBulletin Options ---> BT - Today's Recent X Threads And Posts --->

Support:
So if you If you like this, then click to mark as installed and nominate for motm, I'll be very glad -for update and support- I'm general coordinator of pro vB service support vBulletin-TR.com best regards!

Reserved!

THORN.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yeni Güncelleme Yapıldı:
-Bölge belirleme özelliği eklendi.
-Demo eklendi
-Forum altı
-Navbar
-Footer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5