İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT(BizimleTakil) CSS Teması

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yapıcı bir eleştiri olarak kabul et,

tema yerleşimi oldukça güzel.

lakin bence menü ve başlık text color beyaz olsa daha orijinal olurdu kanaatindeyim.

istersen bir de öyle dene.

yeşil renk göz ağrıtıcı durur gri üzerinde.

başlıklarda gri zemin üzerine gri ton kullanma derim, buton gri olsun, yazı rengi belirgin açık tonda bir renk olsun.

paylaştığın için teşekkürler.

Ben paylaştım :) Kullanıcak olan arkadaşlar tavsiyelerinizi dikkate alırlar. Teşekkürler.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sol menü fazla geniş ve sol menüdeki yazılar gereksiz derece büyük fontta. Navigasyonda çok cansız.

Teşekkürler.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sol menü fazla geniş ve sol menüdeki yazılar gereksiz derece büyük fontta. Navigasyonda çok cansız.

Teşekkürler.

Standart bi css teması. Ayrıca sol menü fontunun daha küçüğü kötü duruyor denendi. Navigasyonda görsellik kazandırsın diye yapıldı. Ayrıca bilerek full css kodlandı maksat beğenilmeyen yerler rahatlıkla değiştirilebilsin :) Beyenmeyen değişebilir.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
tr karakter problemi mevcut değil murocan. eğer gidip dosyayı ANSI kaydedersen karakter problemi verir çünkü utf-8 kodlama..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5