İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - Son sosyal grup mesajları forum ana sayfada [vB4]

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - Son sosyal grup mesajları forum ana sayfada
BlackTHORN Coding...*

Açıklama:
Bu eklenti, sosyal grup tartışmalarındaki en son atılan mesajları forum ana sayfasında blok halinde listeler. + mouse title ile grup açıklamasıda çıkmaktadır. + üyeler avatarlı ve üye grubu renkleri ile çıkmaktadır. + olarak yer belirleme özelliği ve üye grupları izini özelliğide mevcuttur arkadaşlar. Dilerseniz 5, dilerseniz x adet çıkma özelliği de vardır. Ürünü kurmak için aşağıda "kurdum" a tıklayın ve sayfayı yenileyin. Ardından ürünü indirirek admincp'de ürün yükle bölümünden içeri almanız yeterlidir. Dil Türkçe'dir.

vBulletin.org desteği için --> BT - Latest social group discussion posts on forumhome - vBulletin.org Forum Mark as installed'a tıklarsanız, sevinirim...

vBulletin.org detaylar:
-v4
-Tested: v4.0.6
-Only 1 Query
-Plugin : 3
-Phrases : 10
-Template : 3
-Setting : 4
-Page location
-Navbar
-Footer
-Below Forums
-Group counts
-Member counts
-Member avatars
-Latest post counts
-Discussions counts
-Date & Time counts
-noavatars.gif (fixed)
-Go to the last post links.
-Uses exec_switch_bg (reads alt1, alt2, table class css)
Install:
Go to your admin cp, then: Plugin System ---> Manage Products ---> [Add/Import Product] ---> Select 'product-bthorn_latestgrpposts.xml' from your computer then press 'Import' select that and import then it's okay.
Settings:
Go to your admin cp, then: vBulletin Options ---> BT - Latest Social Group Posts
Support:
If like this hek, then please click install -for support and update news-
Enjoy!
Best Regards,
THORN.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Tüm hakları saklıdır ve benden izin talep etmeden sağda solda paylaşmanıza izin vermiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5