İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - vB4 Profilinde üyenin son konuları (sol kolon)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - Profilinde üyenin son konuları (sol kolon)
BlackTHORN Coding...*

Açıklama:
Bu eklenti üyelerin profillerinde üyelerin son açtığı konuları detaylı bir biçimde SOL BLOK'ta sıralı olarak listeler (default 5'tir siz kaç belirlerseniz ona göre listeler.) Tek yapmanız gereken ürünü içeri almaktır. Türkçe'ye çevirmedim ama Bir kaç kelime var zaten 2 dakikanızı almaz çevirmek. Çok yoğun olduğumdan dolayı çevirmedim kusura bakmayın. Lütfen izin istemeden sağda solda paylaşmayınız. Onun dışında güle güle kullanmanızı diliyorum desteğini veriyorum 4.0.7'de sorunsuz çalışmaktadır test ettim 5 kere.

Orijinal linkim: BT - Latest threads member info (Sideblock) - vBulletin.org Forum
Desteklerinizi gösterirseniz, sevinirim.

__________________________________________________ _____________

vBulletin.org mini açıklama...

Description:
This will add a thread left block(widget) to your member profiles. It will display the "Member's self latest threads" based on threads, mouseover text title, date & time counts in your vBulletin forums. And I've tested it 4.0.7 and sure working awesome. This is very useful mod if you use this hek, then please remember to mark as installed.

Informations:
-English
-Modv4.00
-Plugin : 3
-Setting : 3
-Template : 2
-Phrases : 12
-Tested: vB-4.0.7
-Date & Time counts
-Pagetext mouseover
-Latest threads counts
-Uses widget bg (reads tr, td, table class css)

Install:
Go to your admin cp, then: Plugin System ---> Manage Products ---> [Add/Import Product] ---> Select 'bt_latestthreadsmemberinfo' from your computer then press 'Import' select that and import then it's okay.

Settings:
Go to your admin cp, then: vBulletin Options ---> BT - Latest threads member info

Support:
If like this hek, then please click install -for support and update news-

Enjoy!

THORN.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito