İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - vBA CMPS Modülü: En çok rep alanlar [vB4]

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - vBadvanced CMPS Module: En Çok Rep Alanlar
BlackThorn Coding...*

Hepimizin bildiği üzere bu modülün orijinal yazarı HASANN'dır. Kendisi bunu 3.7-8.x sürümleri için kodlamıştı. Ben de vB4 bu modülü 4.0.x için tekrardan elden geçirdim ve değiştirdim. Bunun için ilk başta Hasan kardeşimize teşekkür etmeyi unutmayalım arkadaşlar. Bu sürümde tüm hatalar giderilmiş, tüm şablonlar değiştirilmiştir. Aynı şekil de desteği verilmektedir. Ve son olarak şu an test ettim sorunsuz çalışmakta. Nasıl kuracağınızı biliyorsunuzdur ekteki ürünü indirip modül yükle bölümünden yükleyerek aktif hale getirebilir, kullanabilirsiniz.
Son olarak ise; sizlere daha sağlıklı ve iyi hizmet verebilmemiz için, lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz, saygılarımızla,

vBulletin.org desteği için ---> BT - vBA CMPS Module: Top Reputations - vBulletin.org Forum

İngilizce açıklaması:
This will add a CMPS block to your vBadvanced CMPS portal page. It will display the "Top Reputation" in your vBulletin forums. Special thanks to Hasann for code permission. Hasann's originally module for vB3.7.x at here. If you use vB3.7.x, then you can go to there or if you use vB4.0.x, then you can use this mod. Please read this my main post before download and use. Please do not pm me for support, please do not via e-mail me for support. Please do not request me for module replaces. I'm very busy with my the main vB job, so please be patient when asking support but please do not ask me the same questions all the time.

Features:
  • Username link to profile.
  • Reputation Count.
  • Member Count
  • Order by reputation
  • Username HTML Markup (fetch_musername)
  • Uses exec_switch_bg (Reads {vb:raw bgclass} and returns the alternate table class)
    • Tested on:

Install Instructions:
Go to your Forums -> Admincp -> vBa CMPS / Download -> Upload Module -> Module to Upload -> Select topreputation file as .xml or .module format from your pc -> than Submit.

Support:
Please click install, if you like this module.

Best Regards

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Tüm hakları saklıdır ve benden izin talep etmeden sağda solda paylaşmanıza izin vermiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5