İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - vBA CMPS Modülü: Rast gele resim/fotoğraflar [vB4]

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - vBadvanced CMPS Modülü: Rast gele resim/fotoğraflar
BlackThorn Coding...

Hepimizin bildiği üzere bu modülün orijinal yazarı HASANN'dır. Kendisi bunu 3.7-8.x sürümleri için kodlamıştı. Ben de vB4 için bir tane yapmıştım ama yetersiz geliyordu ve cidden yetmiyordu. Daha fazlası çok lazım ve gerekli olduğu için el attım ve bu modülü 4.0.x için tekrardan elden geçirdim ve değiştirdim. Bunun için ilk başta Hasan kardeşimize teşekkür etmeyi unutmayalım arkadaşlar. Bu sürümde tüm hatalar giderilmiş, tüm şablonlar değiştirilmiştir. Aynı şekil de desteği verilmektedir. Şu an test ettim sorunsuz çalışmakta. Lütfen iki de bir olmadı olmuyor gibisinden ardı ardına sorular sorarak "flood" yapmayınız. Özellikle destek için lütfen Ö.M. yollamayınız arkadaşlar. Yardım etmiyoruz demiyoruz lâkin yoğunuz ve sabırlı olun diyoruz bu büyük erdemdir. Nasıl kuracağınızı biliyorsunuzdur ekteki ürünü indirip modül yükle bölümünden yükleyerek aktif hale getirebilir, kullanabilirsiniz. Dikey kullanmanızı öneririm çünkü yatay hiç bakmadım. Dolayısı ile ayarlarıda mevcuttur ki zaten ekran görüntüsü ekledim bakıp inceleyebilirsiniz. Son olarak ise; sizlere daha sağlıklı ve iyi hizmet verebilmemiz için, lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz. Saygılarımızla,

Destek için ---> BT - CMPS Module: Latest or random album pictures - vBulletin.org Forum

vBulletin.org ingilizce açıklama aşağıda:
My first BETA module here ---> BT - CMPS Module: Random User Album Photo - vBulletin.org Forum Well - This will add a CMPS block to your vBadvanced CMPS portal page. It will display the "Latest or Random Album Pictures" in your vBulletin forums. Special thanks to Hasann for code permission. Hasann's originally module for vB3.x.x at here. If you use vB3.x.x, then you can go to there of if you use vB4.0.x, then please read this my the main post before download and use.

Features:

• Username link to profile.
  • Picture link to album.
  • Picture Author
  • Picture Description
  • Album Title
  • Maximum number of pictures to be displayed
  • Maximum Album Pictures Per Row
  • Show Only Selected Users Pictures
  • Enable or Disable Album Titles
  • Enable or Disable Picture Description
  • Maximum Characters of Picture Description to Display
  • Sorting Of Pictures: order by dateline or order by random
  • Username HTML Markup (fetch_musername)
  • Uses exec_switch_bg (Reads $bgclass and returns the alternate table class)
    • Tested on:
    • vBulletin 4.0.x
    • vBulletin 4.0.5
    • vBadvanced CMPS v4.0.1 Latest version

v3 Fixed bugs:
-DB errors
-Table erros
-No file edits
-Links errors
-Parse errors
-Markup erros
-Phrase errors
-No file uploads
-All template erros
-Left or right block errors
-Pictures Thumb(s) errors
-Album and photo ids erros

[vBA CMPS Module Released: 08/22/10]

INSTALL INSTRUCTIONS:
Go to your Forums --> Admincp --> vBa CMPS --> Download / Upload Module --> Module to Upload --> Select albumpictures.xml file from your Computer --> than Submit.

Support:
Just click install, if you like this module.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Tüm hakları saklıdır ve benden izin talep etmeden sağda solda paylaşmanıza izin vermiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5