İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT - vBA CMPS Modülü: Tanıyabileceğiniz Kişiler? [vB4]

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
BT - vBadvanced CMPS Module: People you may know?
BlackThorn Coding...

vBulletin.org orijinal linkim ---> BT - vBA CMPS Module: People you may know? - vBulletin.org Forum Desteklerinizi beklerim.

Açıklama:
Arkadaşlar merhaba. Bu bir vBA CMPS modülüdür. İşlevi ise, en son ya da rast gele üyeleri listeler ve bunun vB3 için olanı var biliyorsunuz onu ücretsiz paylaşmadım ve düşünmüyorum ama vB4'e çevirdim ve size özel paylaşmak istedim. Peki neden "Tanıyabileceğiniz Kişiler?" diyoruz? Arkadaşlar çünkü bu modül AVATARI OLAN ÜYELERİ ÇEKER. Olmayanları çekmez. Ve özelliği vs görünümü hoştur kullanışlıdır üyeleriniz çok sevecektir. Bu yüzden "Tanıyabileceğiniz Kişiler?" olarak isimlendirdim. Sizlerden ricam, desteğinizi göstermenizdir. Türkçeye çevirilmesi gereken yerleri çevirdim panel kullanımı zaten basit göreceksiniz. Lütfen olmadı, olmuyor çalışmıyor gibisinden soru sormayınız çünkü tam 5 kez test ettim sorunsuz çalışmaktadır.

Özellikler:
-Arkadaş ol
-Üye gizleme özelliği
-Ö.M. Gönder
-Üyegrubu gizleme özelliği
-Kaç tane üye çeksin? Özelliği
-Exec_switch_bg tablo değişkeni
-Profile doğru link formatı
-Eğer isterseniz büyük avatar seçin.
-En son ya da rast gele listeleyin.
-Mouse ile "isim" özelliği mevcuttur.
-HTML Markup üye grubu renk özelliği (fetch_musername)
-THUMBNAILS Avatar özelliği vardır ve tarafımca önerilen budur.

• Test edilen versiyonlar:

Kurulum:
Forum -> Admincp -> vBa CMPS / Download -> Upload Module -> Modül Yükle -> peopleyoumayknow dosya .xml veya .module formatı seç -> import et.

Destek:
Lütfen KURDUM'a, tıklayın eğer beğenir ve kullanırsanız.

-THORN.
Saygılar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Tüm hakları saklıdır ve benden izin talep etmeden sağda solda paylaşmanıza izin vermiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5