İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu 2 oyun domaini Gelecekte ve bugün de ne derece iş yapar?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilindiği gibi flash oyunlar yerini 3 d ye bırakıyor. Bunun yanında birde günümüzde 5d yavaş yavaş yerini alıyor. 3doyunlar.net oldukça ilerlemiş durumda mesela.

Size sorum şu:
5doyunlar.com ve 5doyun.com

Bu domainler üzerine yorum yapabilirmisiniz?

T

trgy

Misafir
3d çok duyulan kulak alışkanlığı yaratmış bir kelime. 10 yıl öncede ben çocukken atari salonlarında 3d 3d diye duyardım ama şimdi 5d yi ilk kez ben sizden duyuyorum. Zamanı oldukça var kısacası bi 10 yıl kadar.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler yorum için :) Bu arada google 5d yazdığınızda anında altında 5d oyunlar gibi kelimeler sıralanıyor.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
çok zaman alır bencede 5d... biraz düşün :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
düşünecek birşey yok ki alan adları bende zaten :)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
düşünecek birşey yok ki alan adları bende zaten :)
o zaman ben de fikirlerimi söyliyeyim :)

*siteni veya sitelerini hazırla yayına ver.
*5d oyunlar hakkında yazılar yazıp oyun&eğlence forumların da paylaş,insanlara 5d oyun ismini duyur(siteni değil genel anlamı ile 5d oyun kavramını insanlara duyurursan onlar bu domainlerle seni bulurlar zaten :) )
*5d oyunlar hakkında yazdığın özgün yazıları blog sahipleri ile ücret karşılığında veya ücretsiz olarak anlaşıp bloglarında yayınlat
*kısacası:sitenin değil 5d oyunun tanıtımını yap ,emin ol daha karlı olacak senin için :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman ben de fikirlerimi söyliyeyim :)

*siteni veya sitelerini hazırla yayına ver.
*5d oyunlar hakkında yazılar yazıp oyun&eğlence forumların da paylaş,insanlara 5d oyun ismini duyur(siteni değil genel anlamı ile 5d oyun kavramını insanlara duyurursan onlar bu domainlerle seni bulurlar zaten :) )
*5d oyunlar hakkında yazdığın özgün yazıları blog sahipleri ile ücret karşılığında veya ücretsiz olarak anlaşıp bloglarında yayınlat
*kısacası:sitenin değil 5d oyunun tanıtımını yap ,emin ol daha karlı olacak senin için :)

Hocam aynen bu düşüncedeyim bende. Yani 5doyunlar adı ile sayfayı hazırlayıp içeriğinde 3d oyunlar barındıracağım. Sonuçta grafik olarak üstün olacak. Zamanla 3d nin yerini 5d alacaktır zaten. Teşekkür ediyorum yardımınız ve güzel fikriniz için.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
5doyunlar adı ile sayfayı hazırlayıp içeriğinde 3d oyunlar barındıracağım.

hocam bu sizin zararınıza olur,kendinizi kullanıcının yerine koyun 5d oyun sitesi diye giriyorsunuz ama oyunlar 3d. birdaha 5d oyun istediğiniz de o içeriği 3d oyun olan siteye girermisiniz?kolay kolay kimse girmez.
artı olarak google da sizi zamanla 5d oyun sitesi olarak görmekten vazgeçer o güzel domainlere yazık olur.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5d oyun şuan yok ama bildiğim kadarı ile. O sebeple öyle bir yol izlemeyi düşündüm. tabi bunlar şuan düşünce. Fikirler geldikçe en iyisini seçip ona göre hareket etmek isterim. Sizin söylediğiniz gibi direkt 5d duyuruya yönelik yaparsak bu daha uzun bir zaman alabilir diye düşünüyorum. Birde şu var. 3d oyunlardaki grafiklerde oldukca ust sevıyede. Girenlerin hüsranla karşılaşacagı tipte oyunlar koymayı dusunmedım.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
5d oyun şuan yok ama bildiğim kadarı ile. O sebeple öyle bir yol izlemeyi düşündüm. tabi bunlar şuan düşünce. Fikirler geldikçe en iyisini seçip ona göre hareket etmek isterim. Sizin söylediğiniz gibi direkt 5d duyuruya yönelik yaparsak bu daha uzun bir zaman alabilir diye düşünüyorum. Birde şu var. 3d oyunlardaki grafiklerde oldukca ust sevıyede. Girenlerin hüsranla karşılaşacagı tipte oyunlar koymayı dusunmedım.

yabancı sitelerden embed alabileceğiniz yerler var mı? 10 tane 3d koyacağına 1 tane 5d koysan bence daha iyi olur ama senceyi bilemem :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5d varsa tabikide koyarım araştırma yapmadım okadar : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5