İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu adami iyi takip edin.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
John Mueller, Google'un WMT analisti. Program manager da denilebilir, bu pozisyon icin farkli sirketlerde farkli unvanlar kullanildigini gordum. Temelde bu adamlar sisteme cok iyi hakimdirler, hangi parcalar nasil calisacak ne is yapacak bunlar karar verirler muhendisler de kodlarlar. Bu amcam youtube uzerinde Google Hangoutlar tertip ediyor. Simdi olayin can alici noktasi su: bu hangoutlar edit edilmeden direkt yayinlaniyor. Bu baglamda Matt Cutts'in kivrta kivirta sectigim soruyu cevaplarim seanslarindan cok farkli. Bu amcam Google'un normalde paylasmayacagi bilgileri bazen agzindan kacirabiliyor emin olmadigi icin. Yani gri bolgedeki muallak bilgileri. Bu yuzden ben surekli takip ediyorum, size de takip etmenizi oneririm.

Kayitli hangoutlari surada bulaiblirsiniz: https://www.youtube.com/user/softplus

guncelkiisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varya su adamın dediklerini yarım yamalak anlıyorum altyazlısı yok mu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5