İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu adres sizde olsa ne yapardiniz.)

C

chemeng

Misafir
UnLimited' Alıntı:
1 kere 1 konuda kavga yaratmadan duramiyorsunuz dimi birakin millet aklindakini söylesin ne olucak ya anlamadim gitti :S

amaç kavga yaratmak değil sadece doğru yolu göstermek. ayrıca sen onun avukatı mısın? kendine göre düşüncesini söyledi ben de olması gerekeni belirttim.

C

Cyber Coder

Misafir
chemeng' Alıntı:
amaç kavga yaratmak değil sadece doğru yolu göstermek. ayrıca sen onun avukatı mısın? kendine göre düşüncesini söyledi ben de olması gerekeni belirttim.

amacın kavga yaratmak deilse tartışmayı bırak! ben sadece bir öneride bulundum. Bunu öneriyi sunduğum kişi eleştirebilir sen değil ...

C

chemeng

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:
amacın kavga yaratmak deilse tartışmayı bırak! ben sadece bir öneride bulundum. Bunu öneriyi sunduğum kişi eleştirebilir sen değil ...

gerçekten çok talihsiz bir açıklama... neden hep üste çıkmaya çalışıyorsun ona da anlam veremedim. kabahatinle oturmayı denesen.

not: şu strong tagın da açık kalmış bu arada farkında değilsin sanırım :D

D

dnturkey

Misafir
marez in neyini savunuyorsunuz.

iyinetadmin ; o kadar olaya el attın ama üyelerinin marezi savunmasına bi el atmadın. bence öncelik vermen gereken konu bu.

gelmiş bi de üste çıkıyor. ne laf denir ki böyle adamlara... yazık yazık...

C

Cyber Coder

Misafir
dnturkey' Alıntı:

iyinetadmin ; o kadar olaya el attın ama üyelerinin marezi savunmasına bi el atmadın. bence öncelik vermen gereken konu bu.

Benim kullandığım programlarım , windows'um lisanslıdır kimse bana marezi savunuyor diyemez. O kadar templateye para mı vercek her biri 50 $ o templatelerin onlara para dayanmaz bu yüzden ücretsiz bulması daha akıllıca (bence). Ama istemezse yapmayadabilir bu onun seçeneğidir !

C

chemeng

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:

Benim kullandığım programlarım , windows'um lisanslıdır kimse bana marezi savunuyor diyemez. O kadar templateye para mı vercek her biri 50 $ o templatelerin onlara para dayanmaz bu yüzden ücretsiz bulması daha akıllıca (bence). Ama istemezse yapmayadabilir bu onun seçeneğidir !

sen ya laftan anlamıyorsun yada bilmiyorsun. marez sadece programla olmaz. script, template, logo vs. lisans hakkı ve ücreti olan birşeyi kullanman suçtur.

Konu benim için kapanmıştır. İster anla ister anlama.

NOT: vbulletin forum da buna dahildir. eğer o sitendekine 85$ vermediysen başın yanar haberin olsun!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dnturkey' Alıntı:

Merak etmeyin, ben konuyu izliyorum.
Konuya mudahale etmek yazmak isteyenleri engeller, herkes fikrini yazsin, kimin ne dusundugunu ogrenelim.
Sonra marezi destekleyenlerden kimi uyarip kimi uzaklastiracagimiza karar verelim.

C

Cyber Coder

Misafir
iyinet' Alıntı:
Konuya mudahale etmek yazmak isteyenleri engeller, herkes fikrini yazsin, kimin ne dusundugunu ogrenelim.
Sonra marezi destekleyenlerden kimi uyarip kimi uzaklastiracagimiza karar verelim.

+1 herkes fikrini yazdı ben de yazdım

C

chemeng

Misafir
iyinet' Alıntı:

iyinetadmin; kimin ne düşündüğü zaten belli oldu. umarım bu tür konularda gösterdiğin tavrı tekrarlarsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5