İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ajax mıdır yoksa javascript mi?

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar http://o.dojotoolkit.org/ sitesinde sagda full menu yazan yer var ona basıldıgı an alta inerek tablo halindeki linkleri sıralıyor bu ajax mı yoksa javascript kodumudur?

bu kod elinde olan varmı yada ordan alabilecek ?

E

Ephitet

Misafir
ajax sanırım ama var mıdır internette buna benzer birşey emin değilim bakmak lazım biraz.

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaynak kodunu inceledim onların bi türlü kodu elde edemedim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Javascripte benziyor; benzerlerini joomla temalarında görmüştüm...
edit: DojoX da ajaxvari bişey ama, ilginç

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saatlerde ugraşmama ragmen malesef cözemedim hatta bi gece uykusuz kaldım onun yüzünden :)

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size bu şekilde birşey mi lazım yoksa menü gibi birşey mi?

ustad ben o temayı alıcam aslında kendime göre editleyecem benim için önemli olan sayfa asagıya kayıyor ya o önemli benim için kullancagım scripte 10 numara olur o yüzden üstünde çok durdum ama başaramadım :)

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok cözebilecek :) atay asılı kaldı konuda cözer diye bekliyorum amaa sabah işe gidecegim işten geldigimde inş birisi cözmüş olur bu konuyu ::)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nasıl yaptıklarını tam incelemedim ama jquery toogle ile tek satır kodla yapılabilecek bir şey

onclick="$('#fullmenu').slideToggle('normal');"

menu'yü de bir div içine alıp diplay:none yaparsanız olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5