İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Alan Adını Nasıl Kullanmalıyım?

trabzon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalearkasi

Bu domaini nasıl değerlendirmeliyim ekmek yedirir mi? Satın almak isteyen oldu ama ben kendim değerlendirmek istiyorum görüşlerinizi önemsiyorum ..

trabzon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spor sitesi olacak ama çok fazla spor sitesi var farklı olarak neler olabilir ?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Futbolda her konuya gider bence... Güzel domain..

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hocam daha özele indirgemek istiyorsanız, futbol takımlarının kalearkası diye tabir edilen tribün taraftarları genelde daha fanatiktir. Hepsinin bir lakabı vardır. Onları haber yapan bir proje gerçekleştirebilirsiniz, iyi reklam yaparsanız rekabet ortamı da oluşturabilirsiniz.

trabzon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet katılıyorum bu fikrinize birde video sitesi olarak düşüyorum ..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
futboldan zerre kadar anlarım o da yeterli olur mu bilmeyerek cevaplıyorum;
kalearkası taraftar videoları, haberleri, resimleri vs. olabilir. arkadaşın dediği gibi.
buna extra olarak kale arkası maç biletlerinin fiyatları olabilir.
Büyük düşünürsen yarışma falan olabilir. Son oynanan maçlardan kalearkasına ait fotoğraflar bulursun bunlardan birini işaretlersin bu kişi eğer sana başvurursa falan forma verirsin, dergi verirsin hangi takımlıysa artık şapka, kaşkol vs. Aslında güzel olurdu.
En çılgın Taraftarlar diye bölüm yaparsın insanlar video yükler resim yükler. Bu resimler videolar içerikler oylanır yorumlanır. Tam bir taraftar sitesi olacak domain. Paraya, zamana kıyman gerekecek.

Hee bu arada... Tartışmalı pozisyonları, maçları koyarsın insanlar yorumlar yok abi burda ofsayt yok. Resmen gol vs. Siteyi etkin kılar

trabzon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ByLacoste teşekkür ederim güzel fikirler var kafamda bir şeyler oluşuyor başka fikri olan varsa yazabilir ..

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Biraz üstünden geçmiş ama;

Curva Nord ve Curva Sud, İtalyan kültüründe ve futbolunda önemli yere sahiptirler. Kuzey ve Güney kale arkaları her zaman ateşli taraftar gruplarına ait kısımlar olmuştur. İçinizde futbol ve tribün kültürü ile alakalı en ufak birşey varsa bu konuda denemeler yapabilirsin. Kimbilir belki birgün TribunDergi gibi biryer haline gelirsin. Eminim Zoban' da bugün bulunduğu yeri aklına hiç getirmemiştir.

trabzon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel fikirler geldi değerli fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim konu hala yoruma açıktır ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5