İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Alan Adıyla Ne Yapılabilir?

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
10400.png

Arkadaşlar yukarıda yazmış olduğum domain uzun zamandır elimde duruyor fakat ne kursam karar veremedim. Önceleri kısa süre bilardo scripti kurmuştum fakat o kadar gelişmiş bir script değildi oda kurma olayı yoktu o yüzden scripti silmiştim. Şimdi ne yapsam karar veremedim ne yapmamı önerirsiniz?

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini ilk gördüğümde aklıma bilardo ile ilgili eşyaların satıldığı bir yer geldi yada online olarak bilardo oyunu yapilabilir okey oyunu gibi puanlı fln

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bilardo ile ilgili, telif hakkına girmeyen videolar paylaşabilirsiniz. Bilardonun püf noktalarını, turnuvaları, nasıl oynanacağını yazabilirsiniz. Ek olark bilardo oyunlarını ekleyip, online olarak oynatabilirsiniz. Rekabet hacmi normale göre düşük olduğundan, kapsamlı bir çalışma ile güzel getirisi olur diye düşünüyorum.

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilardo platformu (blog veya forum veya portal) (bilardo nedir nasıl oynanır, bilardoda topa nasıl faso verilmeli amerikan , nasıl daha iyi sayı yapılabilir, nasıl semih saygıner olunur, daha iyi bilardo oynamak için ipucları vs gibi şeyler)
devamında bilardo oyunları
devamında bilardo görselleri videoları

Bu domain ancak bu içerikle bilardoculara hitap eder.

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Arkadaşlar uygun fiyata oyuncuların oda kurarak yakınlarıyla turnuva yapabileceği puan sistemli bir script bulabilsem veya böyle bir script yazdırabilsem hiç uğraşmayıp oyun kısmıyla ilgileneceğim fakat çok zor gibi geliyor oyun işi şuan...

Snowmann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilardo oyununun tanıtımı, ürün satışı, online oynama ve tanışma platformu. Kod bilgin varsa, ticaret de yapabilirsen çok para kazanırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5