İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu Aralar baya zeki eleman yakalıyom yav :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam oltayı atmış
benim merakım kaç sazan atladı :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence kendini aldatıyor :p bedava verildini bilmiyor galibe kendini aptal yerine koymuş zaten P:

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu Cok iyi biliyor bazi saf İnsanlari kandirmak icin bir seyler yapma gereği bulmus anlasilan ama o da pek işe yaricağını sanmam..

K

kazanc11

Misafir
abi abartmak değil w abartmiş :D euehuehue banka hesap i da var sikayet etmek lazim dolandirici diye adamin anasini ağlatir vala polis

M

M@latyæsporlu

Misafir
İŞTE O ZEKİ ELEMAN :p

http://www.cemener.net/benitaniyin.htm

Boy: 1.89
Kilo: 70
Hobiler: Kayak , Go-karting , Cycling , Fitness(Body Building)
Müzik Zevki: George Michael,Zucchero,Alicia Keys tarzı ve her tür Jazz,Blues ve Dance Music. (Rap ve Hiphop hiç sevmem!!!)
Favourite Actors: Sadece Al Pacino, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Andy Garcia,Jean Reno ve Mel Gibson'ın oynadığı filmleri izlerim. Bu kişilerin tarzındaki diğer kişileri de tabi...
Başarıları: American Field Service(AFS) den 1 yillik Amerika'da egitim bursu, Milli Egitim Bakanlığının düzenlediği ulusal matematik yarışmasında 2. lik , Tübitak matematik yarışmasında 3. lük , Cambridge University - Pet Ingilizce sınavından "merit" , Fullbright Commission'dan Amerika Programı
Kişilik: Sakin , eğlenceli , şımarık olmayan , gerektiği gibi davranan!!
Nefret Ettiği Şeyler: Sürekli kot pantolon giyilmesinden hoşlanmam,saçını sarıya boyayıp çingeneye dönüşenler(the FAKE BLONDES),yolda yürürken zorla insanın gözünün içine bakıp aranan kızlar ve erkekler,car tuning yapanlar, kışın ortasında spor ayakkabıyla dolaşan pozcular, sigara ve alkolden hoşlanan kızlar ve erkekler, hiç bir kültüre sahip olmayan kişiler vs...
Neden Internet Sitesi Yaptı?: Do you know what kinda cash is flowin' in this business? Man, you better believe that I'm makin' a fortune with this site. Ya feel me?
Gelecek Için Düşünceleri Nelerdir?: California'ya yerleşip, hayatımı orada sürdüreceğim!
Daha önceden bu sayfa kompozisyon şeklindeydi ama baktım ki insanlar okumaktan sıkılıyor, madde madde yazayım okuması daha zevkli olsun dedim. Umarım istediklerinizi öğrenmişsinizdir.

Sevgiler , Cem ENER

İşte kendini tarkan sanan Arkadaşımızn Zekilikleri Bununla Bitmiyor,eg-zotik ağırlıklı sitesinde almanca adsense reklamları çıkarıyor...

bu elamanla iletişime geçmek gerek :p :p :p

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu salak ama ...

bu salak herif atmış oltayı ama bu oltaya takılan daha salaklar varmıdır acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5