İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu arkadaşı tanıyan var mı?

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emiray nickli arkadaşa linkwheel yöntemi ile sitesini üst sıralara çıkarmak için çalışma yaptım.Paranın yarısı peşin yarısı iş sonunda şeklinde anlaştık.Fakat neredeyse 1 hafta geçmesine rağmen arkadaş forumda yok.Msn kullanmıyorum buradan yazışalım dedi tamam dedim.Acaba bu arkadaşı bilen tanıyan yada nasıl ulaşacağıma dair fikri olan varmı?

Şikayet anlamında anlaşılmasın.Belki hastası vardır,bir işi vardır anlarım ama sonuçta bende iş yaptım emeğimin karşılığını almam lazım en azından durumu bildirse ona da razıyım.İyi günler herkese.

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş 29 nisan günü siteye giriş yapmış ama nasıl oluyorsa özel mesajlarına bakmamıştır.Buradan kendisine sesleniyorum.Kendisine güvenerek hiç bir bilgi talep etmeden adını soyadını bile sormadan işini aldım ama paramın üstüne yattı.Bir an önce ya paramı versin yada sitesinin google dan nasıl banlandığını seyretsin.3 gün süre veriyorum sonrasında spam çalışmasına başlayacağım.

R

RadoyNet

Misafir
Ödeme belgelerini, anlaşma kayıtlarınızı, işlemi teslim ediş ispatınızı burada screen alarak paylaşın gerekli işlemleri yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5