İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu ayın 5'inde EFT hesabım onaylandı? Peki Para???

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Bu ayın 5'inde EFT hesabım onaylandı.
içeride yaklaşık 650$ civarında bir para var. Ama bu paranın ne zaman elime geçeceğini ve YTL olarak geçeceği için 650 YTL'mi yoksa YTL'nin dolar bazından karşılığının mı geleceğini bilmiyorum. Aydınlatırsanız çok sevinirim. İyi günler...

C

ciyomiyo

Misafir
23-26 arası eline gecer bide o günkü dolar kuruna göre hesaplanır yani ortalama 900 ytl

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elektronik Fon Transferi (EFT) ödemeleri yerel para biriminizde yapılacaktır. ABD dolarından para birimi çevrimi ödemenin gerçekleştiği andaki banka kurundan yapılacaktır. Para birimi seçiminiz raporlarınızı etkilemeyecek, raporlar ABD doları olarak gösterilmeye devam edecektir

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euheahuh elektro gitar ve mp3 player alacam artanı sana yollarım ciyomiyo :D hehe

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güle güle harca, gayet iyi bir kazanç...

N

NRT

Misafir
bi ara 23 ünden erken yatacak diye bir şey yazıldı sanırım öyle şey olmuyacak keşke olsa :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi