İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Başlığa İlk Yazan !

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin sitene mi pop-up açacak.
yoksa sen mi onun sitesine pop-up açacaksın ?

S

Sporty

Misafir
Yöneticiler daha ne kadar müsade edecek böyle oyunlara merak ediyorum..

Biri popup açacam der, birisi popup açacaksınız bana der.. Görende 50 bin tekili olan siteden popup açacak onun kampanyasını yapıyor sanır.. Buradaki hiçkimsenin gelecek 200-300 tekile ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Forumu amacı dışında kullanmayalım lütfen

G

Geveze.at

Misafir
Sporty' Alıntı:
Yöneticiler daha ne kadar müsade edecek böyle oyunlara merak ediyorum..
Yöneticiler sanirim forumun düzeninin yavas yavas cigrindan ciktiginin farkinda degil

U

ULusAL2005

Misafir
Arkadaşlar RIO ile şakalaşıyoruz biz niye herşeyi yanlış anlıyorsunuz anlamış değilim !

Esen Kalın

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöneticiler sanirim forumun düzeninin yavas yavas cigrindan ciktiginin farkinda degil

yönetici die bi kavram göremiyorum ben sitede. neden dersen hiç birşeye karışmıyorlar etmiyorlar bu aralar.sadece konuları açmışlar gerisini koy vermişler

J

Jerry

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
aynen öyle
yönetici açıyor kendisi başlık altında saçma mesaj istemiyor
ama biz açınca herkesin dandik mesajlarını alaycı tavırları ile geçiyor konumuz.

S

Sporty

Misafir
ULusAL2005' Alıntı:
Arkadaşlar RIO ile şakalaşıyoruz biz niye herşeyi yanlış anlıyorsunuz anlamış değilim !

Esen Kalın

al birde burdan yak..

Bak arka tarafta çocuk bahçesi var orada şakalaşın.. sanırım MSN ICQ E-Mail gibi birebir iletişim araçlarından haberiniz yok.. burda forumu işgal ediyorsunuz

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jerry' Alıntı:
aynen öyle
ama biz açınca herkesin dandik mesajlarını alaycı tavırları ile geçiyor konumuz.

+111111111

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jerry' Alıntı:
aynen öyle

anlamadım burada neye müdahele etmem gerekiyor?
senin hangi mesajında bu tür bir sorun yaşadın?
neden sorun yaşadıysan bir moderatöre bunu bildirmedin?

bu konu altında neden mesaj yazıp başka konudaki şikayetini söyleyerek konuyu dağıtıyorsun?

ayrıca iki kişi gereksiz de olsa mesajlarında birbirine cevap vermiş. birbirlerinden bir rahatsızlıkları da olabilirdi ve bunu moderatörlere bildirebilirlerdi.

bir rahatsızlığınız olduğunda forumu ya da moderatörleri sabote etmek dışında bir amacınız varsa bunu moderatörlere bildirebilirsiniz.

saygılar

S

Sporty

Misafir
ReferXchange' Alıntı:
anlamadım burada neye müdahele etmem gerekiyor?
senin hangi mesajında bu tür bir sorun yaşadın?
neden sorun yaşadıysan bir moderatöre bunu bildirmedin?

bu konu altında neden mesaj yazıp başka konudaki şikayetini söyleyerek konuyu dağıtıyorsun?

ayrıca iki kişi gereksiz de olsa mesajlarında birbirine cevap vermiş. birbirlerinden bir rahatsızlıkları da olabilirdi ve bunu moderatörlere bildirebilirlerdi.

bir rahatsızlığınız olduğunda forumu ya da moderatörleri sabote etmek dışında bir amacınız varsa bunu moderatörlere bildirebilirsiniz.

saygılar

Bildirilen moderatörler umursamıyor, bu forumda şikayet gerekiyorsa illaki forum hakkındaya konu açmak gerekiyor..
Ayrıca mesaj altlarındaki şikayet butonu çalışmıyor.

Bu durumda bu tür konularda 100 lerce kere böyle şeyleri göreceksiniz gerekeni yapan bir yönetim kadrosu kurulsun lütfen.. mesaj sayısı 300 ün üstünde olanlara TORPİL geçen bir yönetim değil!

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sporty' Alıntı:
Bildirilen moderatörler umursamıyor, bu forumda şikayet gerekiyorsa illaki forum hakkındaya konu açmak gerekiyor..
Ayrıca mesaj altlarındaki şikayet butonu çalışmıyor.

Bu durumda bu tür konularda 100 lerce kere böyle şeyleri göreceksiniz gerekeni yapan bir yönetim kadrosu kurulsun lütfen.. mesaj sayısı 300 ün üstünde olanlara TORPİL geçen bir yönetim değil!

300 - 79 = daha çok yolunuz var :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ULusAL2005' Alıntı:
bu başlığa ilk yazan benim siteme popup açacak bir gün boyunca

ilk yazna kazanır hadi bakalım :)

site adresim www.lighaber.com

ilk mesaj yazmak bize nasip olmadı be üstadım; sizin sitenize popup açmak gibi bir ayrıcalığı kaçırmış olmanın vermiş olduğu hüzünle başbaşaydım. ama bu hüznümün azalması için sizinle paylaşma gereğini duydum :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu amma abarttınız bence çok güzel bir konu idi ve gülümseme oluştu suratımda.. Ne var bunda ynai burası neresi kiçok ciddi olunacak.. Türkiye Büyük Millet meclisinde bile insanlar ne kadar ciddi görüyoruz yani.. Arkadaşlar her topic ilginizi çekecek değil sonuçta tabi ki ama ilginizi çekmiyor ise girip altına yanıt yazmayın görmezden gelin...

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sporty" senin derdin ne?

Açarım kardeşim sana mı kalmış! İster 100.000 gönderirim ister 1! Bundan sana ne ? Ben kişilerin web sitelerine biraz da olsun katkım olması açısından bu tür uygulamalar başlatıyorum.

Sen başlatmassın olur biter. Katılmazsın yine olur. Neden her işiniz kirletme. Hep parayı düşüneceğinize milleti nasıl kazıklarım kazıklarım diye bence oturup biraz da bu tür uygulamalar yapın.

300-500 farketmez. İnsanlar alır. Bu da sana çok birşey kaybettirmez. İnsanına destek olmuş olursun. Yolunu açarsın.

Sana dağı taşı devir demiyoruz. Bu kadar mı olduk ya! Bu mu yani! Destek vermek, güzel şeyler yapmak, insanlara bedava bağzı şeyler sunmak bu kadar mı dert oluyor size.

Ben devam ediyorum kardeşim! İyinet'in admin ve modları da beni sırf bu yardımım ve kişilere hizmet vermemden dolayı atacaklarsa hemen atsınlar.

Onlara da bu yaptıklarından saygı duyarım.

Saygılar....

(Bu arada Ulusal'ın açtığı diğer konunun benimle hiçbir alakası yoktur)

S

Sporty

Misafir
.::RIO::.' Alıntı:
"Sporty" senin derdin ne?

Açarım kardeşim sana mı kalmış! İster 100.000 gönderirim ister 1! Bundan sana ne ? Ben kişilerin web sitelerine biraz da olsun katkım olması açısından bu tür uygulamalar başlatıyorum.

Sen başlatmassın olur biter. Katılmazsın yine olur. Neden her işiniz kirletme. Hep parayı düşüneceğinize milleti nasıl kazıklarım kazıklarım diye bence oturup biraz da bu tür uygulamalar yapın.

300-500 farketmez. İnsanlar alır. Bu da sana çok birşey kaybettirmez. İnsanına destek olmuş olursun. Yolunu açarsın.

Sana dağı taşı devir demiyoruz. Bu kadar mı olduk ya! Bu mu yani! Destek vermek, güzel şeyler yapmak, insanlara bedava bağzı şeyler sunmak bu kadar mı dert oluyor size.

Ben devam ediyorum kardeşim! İyinet'in admin ve modları da beni sırf bu yardımım ve kişilere hizmet vermemden dolayı atacaklarsa hemen atsınlar.

Onlara da bu yaptıklarından saygı duyarım.

Saygılar....

(Bu arada Ulusal'ın açtığı diğer konunun benimle hiçbir alakası yoktur)

Çok komiksin, biraz daha duygu sömürüsü yaparsan iyinetadmin ağlıcak.. Sana cevap vermiyorum verirsem gene başlayacaksın saygılar demeye sonra saygılaşıp durcaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5