İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Blog'da Daha Neler Olur ?

cilekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 1 yıl aradan sonra tekrar hizmete başlayan www.derdimvar.net sitesi Sloganı Herkesle Sorunu Olan Blog. Sitemizde ünlülerle, haberlerle, şarkı sözleri ile, internet ve sosyal medyadaki göze çarpanlar ile alakalı abartılı ve mizahi yönü güçlü %100 özgün yazılar yazıyoruz. Sitemizin daha fazla kitleye hitap etmesi ve bol ziyaretçi akımına uğraması için daha neler olabilir. Domain bu anlamda müsait www.derdimvar.net

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Usta yorum istemişsin inşAllah kızmazsın ama ben domainle içerik arasında bi bağlantı kuramadım daha fazla ziyaretçi olabilirde olmayabilirde ama sitedeki bu içeriği daha güzel bi domainle kullanırsan daha değişik şeyler çıkabilir ortaya..

cilekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok estağfurullah ne kızması her türlü görüşe açığız :) zaten başta dertleşme sitesi olarak açmıştı bu siteyi ama tutmadı sonra böyle birşey düşündük. İlgi oldukça fazla şuanda sadece istediğim giren ziyaretçiler bi süre sonra sıkılmasın bağımlı olsun istiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5