İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu böyle Olmuyacak

Z

zeloeee

Misafir
Ya arkadaşlar böyle forumda msg atmakla falan biz hic bir yere ulasamayız.Yani nasıl anlatayım bazı siteler war para kazandıran.Bu siteden para kazananlar var.Siteye kazandıkları sitenin adresini yazıyorlar nasıl üye olunacak nasıl para kazanılacak yazıyorlar.Sonra bitiyor zannediyorlar.Bu forumlarda bir üyenin yazdıgı yerden para kazanan varsa bize söylesin.Üye para kazandıgı siteyi yazıyor 5 dakika baktıktan sonra cıkıyor.Biz okuyoruz,siteye giriyoruz,bir sorun oluyor üye olamıyoruz.yazıyoruz cevap şöyle şöyle sorun war die.başlıgı açan üye 2-3 yok.hade bekle allah bekle.geliyor 2-3 gun sonra cvp yazıyor.Gene sorun.hayde gene 2-3 gun bekle.bu böyle gidiyor sonra işlerin bitmesi en az 1-2 haftayı buluyor.En sonunda üye olabiliyorsun.Bide üye siteyi bilip bilmeden yazdıysa para yollamassa 1-2 hafta boşa gitti.
Adminler size sesleniyorum.Bu forumlar yerine bi chat sayfası açın weya bir chat serverı kurun biz oraya girelim weya ben br site başlığı atıcam buraya
arkadaşlar gelin burda konusalım diyicem !
hiç olmassa zaman kaybı olmas sorun warsa 5 dskikada halledilir chatte
Gene forumlara ayzı atılır ibrahim köknar gibi hediye kazandırankampanyalar fln

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
iyinet icin chat acmayi planlamiyoruz.
Bircok chat server zaten mevcut, yada sen bi tane acabilirsin.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zolee irc sunucuları genel kullanım için, herhangi bir sorun anında buradaki birçok kişinin msn ve icqları var. Onları kullanarak erişebilirsin

Örneğin ben; birçok dostum beni msn listesine ekleyerek acil olarak öğrenmesi gerekenleri öğrenebiliyor.

irc sunucusuna gerek yok.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten forumların amacı bu! Birisi bir şeyler soracak,birisi cevaplayacak ve başka biriside bu cevapları okuyup bilgi sahibi olacak.Chat ise anlık olan ve kişilerin kendi arasında bir bilgi paylaşımı olur.
Cevaplar ne kadar geç gelse bile gene de forumlar birer bilgi hazinesidir.Bugün google'da merak ettiğin bi konuyu arştırdığında karşına forumlarda yazılmış yüzlerce mesaj çıkıyor.
Forum iyidir, ama anlık sorular için chat odası da eklenebilir.Tabii, bi de ilgili üyeyi chat odasında bulabilmen gerekiyor.Bu yüzden Shadow'un yazdıkları daha mantıklı! İlgili üyelere icq,msn gibi sistemlerle daha çabuk ulaşabilir ve daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

Z

zeloeee

Misafir
ben zaten yukarıda forumlara genede yazılabilir yazdım zaten.
Önemli olan bir konu para kazandıran site konusu vs. chatte acıldımı soruların hepsi o anda yanıtlanır.Bir site konusu chatte acıldıgı zaman konu o anda çözülür.Birisi zaten forumlara konu açtımı chatte online olup forumlarda online olmuyacak diye bir kural yok ki.
Benim anlatmak istediğim anlık birşey
On anda açılır konu chatte 5 10 dakikada sorun çözülür.
Çünkü bilen kişiden cvbını alırsın
icq,msn i fln bende biliyorum
ama onlar chat kanalı gibi çoklu olmuyor
Benimde böyle konularda bilgili,
Sitelerden para kazanmıs arkadaşım yok
veya bu siteye giren kazanmış birinin icq weya msni yok ki
onun için açtım böyle bir başlık
herkes için daha rahat olur diye
isterseniz siz werin bana msn,icq weya bir başlık altında wersin adminler
herkesin sorularını yanıtlasınlar
Öyle daha zor olur ben düşündüm zaten onu
Onun için diyorum ya bir chat kanalı
zaten illaki mırc tan girilecek die birşey yok
siteden girilen bir kanal yapılabilir
mynet gibi mesela
ben bunu anlatmaya calısıyorum

K

kergo

Misafir
zeloeee' Alıntı:
Ya arkadaşlar böyle forumda msg atmakla falan biz hic bir yere ulasamayız.Yani nasıl anlatayım bazı siteler war para kazandıran.Bu siteden para kazananlar var.Siteye kazandıkları sitenin adresini yazıyorlar nasıl üye olunacak nasıl para kazanılacak yazıyorlar. [...]
hiç olmassa zaman kaybı olmas sorun warsa 5 dskikada halledilir chatte
Gene forumlara ayzı atılır ibrahim köknar gibi hediye kazandırankampanyalar fln
Chat ile forum'un farkı ortada:
Chat herkezin sohbet ettigi ve ciddiyetin 3 dakika içinde kaybolduğu bir uzlaşma-fonksiyonu.
Forum ise herkezin yazmak ve yazılarını hazırlamak için zaman bulduğu, moderatörler tarafından 'adalet' getirilmiş bir sistem.

İkisi ap ayrı düzeylerin sistemleri. Chat bence 'geride kalmış' bir sistem - artık zaaten yepyeni bir chat-scriptini yazmak 5 dakika sürüyür!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi