İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu çeki nasıl bozduracam (google)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 dolarlık google çekini dün akbanka götürdüm onlar takasa gireriz dediler ne demek oluyorsa 20 gun sonra paranı hesabına yatırırız ama 20 doları geckın kesıntı olur dedıler ve ben sivastayım sivasta da citibank yok ne yapmam lazım.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
prosedür heryerde yaklaşık bu zaten. şehrinde citibank olmasına gerek yok. akbanka o şartlarla bozdurabilirsin..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankasını dene birde. Ben 7 YTL banka masrafı artı 1 $ muhabir masrafına bozduruyorum. Benimde ilk çekim 106$ dı.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Citibanktamı komisyonla bozuyor???Ama akbankın alacagı para cok fazla geldı bana 100dolarda 80 dolar kalacak bana.birde muhabir masrafı nedir?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekler tekrar Amerika ya gidiyor. Orada onaylanıp, sonra size para ödeniyor. Bu işlemi yapan kişi muhabir. Buyüzden çeklerden biraz fazla komisyon alınıyor.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbank ilk çekte 20 $ lık masraf aldı. 1 sene oldu masrafsız bozduruyorum çekleri..

T

tahtakale

Misafir
Zaten CitiBank merkez binasına kargo ile gönderilen sadece YTL çeklerini bozuyor.Diğer şubelerine gidersen, seni pek hoşbeş etmezler.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove o nasıl oluyor bırde hangı sehırdesın vallaha burda ben cekı soyledıgımde adamlar sankı ben uzaydan gelmısım gıbı karsıladılar ve ben sımdı onu nasıl akbanka dıyebılırım.yanı ılk seferde alsında daha almasın ona razıyım

T

tahtakale

Misafir
cınaroğlu' Alıntı:
lovemove o nasıl oluyor bırde hangı sehırdesın vallaha burda ben cekı soyledıgımde adamlar sankı ben uzaydan gelmısım gıbı karsıladılar ve ben sımdı onu nasıl akbanka dıyebılırım.yanı ılk seferde alsında daha almasın ona razıyım
Şubeden şubeye değişen uygulamalar var.Ahmet'in sivas ta gittiği banka şubesine malatya da hüseyin gider, adamlar uzaylı muamelisi yaparlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Eğer kesintilerin para hesaba aktarılınca çekilmesini isterseniz unutulma olabiliyor. bende de çoğu zaman kesinti unutuluyor.
sorulduğunda tüm şubelerde aynı uygulama ve kesintinin olduğu genel müdürlükçe söylendi.
kesinti olmamasının sebebi bu olabilir.

T

tahtakale

Misafir
cınaroğlu' Alıntı:
Birde yazdığın mesajları bold yapmana gerek yok. Gözümüz görüyor.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın bunun gorup gormemeyle alakası yok ben hep oyle yapıyordum butun forumlarda yasaksa uyarız kısa ve öz

O

oXo

Misafir
evvelden soylemistim yine soyleyeyim.

isbankasina gidip istirak tahhutnamesi doldur. ve cekini istirak ettirmek istedigini belirt. cek tutarini islem bitiminde YTL olarak hemen odeyecekler. Masraf olarak 20 YTL civari bir mebla kesecekler. Ama 20 gun beklemene gerek kalmayacak.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oxo orayada gittim dediler bizim bilgimiz yok kayseti şubemize yollayacaz onlar ordan halledecek dedıler sivas iş bankası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5