İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Bu Cep Bilgisayarı Kaçmaz Sadece 180 TL

cozumhost

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
02022011224.jpg

02022011225.jpg

Ana Özellikler

Asus PDA P535
Türü: PDA Cep Telefonu İşletim Sistemi: Windows 6.5 İşletim Sistemi İşlemci: Intel Xscale - 520 MHz Bellek: 64 MB RAM - 256 MB ROM Hafıza Kartı Desteği: MiniSD Bekleme Süresi: 200 Saat Konuşma Süresi: 300 DakikaEkran

Ekran Tipi: TFT Dokunmatik Ekran - 65K Renk Ekran Çözünürlüğü: 240 x 320 Piksel Multimedya Özellikleri

Bağlantı Tipleri: Bluetooth - Gprs - Wlan - Usb - Wap Dijital Kamera Çözünürlüğü: 2.0 MP MP3: Var Diğer Multimedya Özellikleri: Medya Oynatıcı - El Yazısı Tanıma - Kartvizit Tarama Özelliği - Gps Telefon Özellikleri

Eller Serbest: Var Titreşim: Var Ses Kaydı: Var Sesli Arama: Var Organizer Özellikler: Alarm - Ajanda - Notlar - Takvim - Hesap Makinesi - Ofis Uygulamaları Uçuş Modu: Var Görünüm

Boyutlar: 59 x 109 x 19 mm Ağırlık: 145 gr Renk: Gümüş - Beyaz

BU ÜRÜN BİR TELEFONDAN ÖTE BİR CEP BİLGİSAYARI GİBİDİR. STYLUS KALEM VE DOKUNMATİK EKRANI SAYESİNDE BİLGİSAYARDA YAPABİLDİĞİNİZ NEREDEYSE HERŞEYİ BU TELEFONDA DA YAPABİLMENİZ MÜMKÜN. BU TÜR AVUÇ İÇİ BİLGİSAYAR ÖZELLİĞİ TAŞIYAN TELEFONLARDA ŞARJ DURUMU BÜYÜK ÖLÇÜDE KULLANIMA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİYOR. BU ÜRÜNDE DE ŞARJ;
YOĞUN KULLANILDIĞINDA (MP3 DİNLEME, VERİ TRANSFERİ, SÜREKLİ TELEFON GÖRÜŞMESİ VB) 1-2 GÜN, SEYREK KULLANILDIĞI DÖNEMLERDE İSE 4 GÜNE KADAR KULLANILABİLİYOR.

TELEFONLA BİRLİKTE BU TELEFON İÇİN ÇOK İDEAL ÖZELLİKLERDE
BİR ADET ŞARJ ALETİ,
NOT: İÇERİSİNDE TÜRKÇE DİL PAKETİ YÜKLÜ DURUMDADIR.
GARANTİSİ BİTMİŞTİR.

FİYAT : 180 TL
Ödeme : Banka Havalesi - EFT - Paypal
[ Kargo Alıcıya Aittir ]

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Asus ve qtek efsanedir güzel cihazlar qtek kullandım asus aldım yeni bende eğer sorunu yok ve romu temiz ise herkese tavsiye ederim. :)

cozumhost

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Satış Devam Ediyor;
Kredi Kartı ile Satın Alabilirsiniz ( Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanı )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5