İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu da nedir?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitemde mrz konunun birinin linklerini google da arayınca değişik bişeyle karşılaştım:
111rkg.jpg

Siteyle alakalı bişey deil di mi? Sorun olur mu?
Ayrıca benim sayfalarımdan biri de bu şikayet dahilinde. Şikayete sebep olan şeyi kaldırdım. Tekrar değerlendirilme isteği gibi bişey var mı?
(Ben de niye konu googleda çıkmıyo da konunun alt sayfaları çıkıyo diyorum.)

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada ben araştırdım ve şu sonuca vardım:
Sayfadaki serial yüzünden şikayet yemişim. Şimdi seriali kaldırdım. Ama karşı istek göndermek için dijital imza istiyo onun için gönderemiyorum. Google sayfayı tararsa otamatik görür mü seriallerin kaldırıldığını?
Ekleme: O kadar site içerisinden microsoft gelmiş beni şikayet etmiş. Bu ne yav?

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok bir bilgim yok fakat sanırım yeniden değerlendirme göndermeniz gerekiyor.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Karşı bildirim yapmam lazım. Ama online olarak yapabilmek için dijital imza gerekiyo. Geriye faks veya posta seçenği kalıyo. Faks çekebilirim ama bazı şartları kabul edip altına imza atmak gerekiyo. Göndersem mi göndermesem mi diye düşünüom şuan
Ekleme: dmca sebebi olan içeriği kaldırınca otomatik düzelme ihtimali var mı? Giden konu 750+ tekil hit getiren ve günde 1-2$ kazan bir konuydu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5