İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Deneme Amaclı Sitemdeki Gibi Splash Adsense Yasak Mı ?

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Arkadaşlar

q72 fiLesTube Search Sitemdeki Gibi Mecbur Tıklamak Mecburiyetinde Bırakılan Tıklanana Veya Üye Olana Kadar Gösterilen Verdigim Sitedeki Gibi Splash Reklam Yasakmı.

Tıklamadıkdan Sonra YazıLar okunmuyo. Site İşlevi Görülmüyo Yani İlla Tıklancak Veya Siteye Üye Olacak.

Yasakmı Bu ?

Veya Siteye Giriş Yapmadan Görmek İsterseniz

10895.png

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bencede tıklamaya teşvik var.Bu arada faydasını gördün mü? :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bu gibi yöntemler kesinlikle yasaklı yöntemleridir. Bariz tıklamaya teşvik var. Kapat diyince bile hala orda kalıyor. Google ilkin sorun çıkartmaz tıklamalarınız çoğalır ve daha sonra hesabı kazancınızla beraber banlar.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Bencede tıklamaya teşvik var.Bu arada faydasını gördün mü? :)

Faydasını Gördüm Tabiki :p ama şimdi sadece arada çıkartcam tıklama mecburiyeti olmuyacak yazılar okuncak isteyen hayrına tıklıyacak : )

Ekleme:
Bu gibi yöntemler kesinlikle yasaklı yöntemleridir. Bariz tıklamaya teşvik var. Kapat diyince bile hala orda kalıyor. Google ilkin sorun çıkartmaz tıklamalarınız çoğalır ve daha sonra hesabı kazancınızla beraber banlar.

Teşekkür Ederim bnun hakkında geniş bi kaynak varmı acaba

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ziyaretçilere yaptığın işkenceyi Google affeder mi :)

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Ziyaretçilere yaptığın işkenceyi Google affeder mi :)

Zaten hesabda şimdi 5.78 $ war ban yesemde bi korkum yok ayrıca kaldırdım sırf üye olsunlar diye yaptım bnu direk üye ol yazısını görünce gıcıklık de ğil mi diyip özellikle cıkanlar gördüm :) ondan bu gayet iyi oldu

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kesinlikle yasak olduğu gibi, adını mimletme. İlerde daha verimli bir projen olur ama google seni birkere banladığından bidaha hesap vermez sana.

ülker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Çok haklısın Google AdSense Program Politikaları konusunda herşey apaçık belirtilmiştir ki dizi, film ve video sitelerinde olmamalarındaki sebepte bundan kaynaklanmaktadır.Adsense çok gaddardır :) 5bin dolarınız olsada kor banı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5