İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu dolandiriciya dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WoLeRiNe' Alıntı:
adına nerden ulaştınız.

eğer bu madmax prochat.gen.tr deki madmax ise ve adı soyadı ali ihsan yılmaz ise :) Açık adresi ve telefon numarasını verebilirim.

H

Hichkas

Misafir
Valla ya N aLıp veremediginiz var Adamdan Size giren cıkan ney? yapmış bi cahiLLik işte

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"adına nereden ulaştınız" 'ı yazmamdaki amaç kişi karıştırmamanız için çünkü piyasada benim bildiğim kadarıyle biçok MadMax var.. Adam msn adresini vermiş bi kişi gidipte konuşamıyomu.. İşi salkım saçak yapıyosunuz..

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hichkas' Alıntı:
Valla ya N aLıp veremediginiz var Adamdan Size giren cıkan ney? yapmış bi cahiLLik işte

sanırım sende bu elemanla berabersin.soner dediğin kişi CrasuS olmasın ? Hem o daha velet.ımda dolandırıldı bu MadMax tarafından.Eğer o çocuğu yakalarsak Allah yarattı demiyeceğiz.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence daha fazla yüklenmeyin, gelmiş ve msn adresini vermiş. gidip konuşun neymiş vak'a...

H

Hichkas

Misafir
Hayır CraSuS tan bahsetmiyorum MadMax ten bahsediyorum Crasus'u biLiyorum benim bahsettigim MadMax [email protected] Çünkü Bende Bundan Domain almak vaadıyla kandırıldım.

A

aSKIN

Misafir
sırf benim msn liste 3 madmax var yani WoLeRiNe katılıyorum piyasada bir ton MadMax var :D

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aSKIN sende bi ara bu madmaxgilleydin sanırım.. netlan.gen.tr prochat.gen.tr

A

aSKIN

Misafir
bi ara senin dediğin madmax ile tanıştım ama herhangi bir alakam yok hem tanıdğım kadarıyla senin dediğin madmax'in öyle bişey yapacağını hiç sanmıyorum

H

Hichkas

Misafir
Dolandırıcı Soner Bozkurt

Soner Bozkurt

Kredi Kartı kaçakçılıgı yapan kişi asıl bu herkez bundan alıyor

zeytinburnunda bir apt. dairesinde oturuyor.

Aşağıda da resmi bulunuyor.

sonersgv9.jpg

yazık günah millet ne kazanıyorsa bunlarda ekmeğiyle oynuyor böylelerine dur demenin zamanı geldi bence arkadaşlar. biraz duyarlı olalım kim bilir bir garibanın kartını kullanıyorlar
adam hiç yoktan içerde yatıyor kredi kartı borcu yüzünden ben bunu iyice araştırdım hatta bizim akraba bile içerde yatıyor bu olay yüzünden kart borcunu ödeyemedi bankada birşey yapamadı yazık değilmi.

A

ALY

Misafir
Çok değil yarın CrasuS(Soner BOZKURT) denen şahsiyetin her bilgisini açıklayacam sadece kesin bir bilgiye ulaşmaya çalışıyorum ;)

L

LifeNIC~

Misafir
Soner Bozkurt

Kredi Kartı kaçakçılıgı yapan kişi asıl bu herkez bundan alıyor

zeytinburnunda bir apt. dairesinde oturuyor.

Aşağıda da resmi bulunuyor.

sonersgv9.jpg

yazık günah millet ne kazanıyorsa bunlarda ekmeğiyle oynuyor böylelerine dur demenin zamanı geldi bence arkadaşlar. biraz duyarlı olalım kim bilir bir garibanın kartını kullanıyorlar
adam hiç yoktan içerde yatıyor kredi kartı borcu yüzünden ben bunu iyice araştırdım hatta bizim akraba bile içerde yatıyor bu olay yüzünden kart borcunu ödeyemedi bankada birşey yapamadı yazık değilmi.

Utanç verici, ne diyelim..

A

ALY

Misafir
sonersgv9.jpg

Soner BOZKURT ( CrasuS )
-
Emin olmadan numara yayınlamayın burada 5 isim vardi boşuna rahatsız edilmez.

Yukarıdaki numaralardan bir tanesi Soner BOZKURT(CrasuS)'un ev telefon numarasıdır. Vakit bulupta arayamadım. Edindiğim bilgiler ve araştırmalarım doğrultusunca Saime BOZKURT, CrasuS'un annesi. Bu şahıs İstanbul/Zeytinburnu 5 Telsiz Mahallesinde oturmakta.
Askerliğim nedeniyle bilgileri biraz geç verdim ama 12'den vurduğumu düşünüyorum. Takibim daha bitmedi bilginize.
+REP KABUL EDİLİR Teşekkürler...

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam flimlerdeki gibi :p bu işe polisi karıştırmayın biz kendimiz halledelim ALY sen babasının adını falanda bul yetmez bu kadar sonra kart ne marka onu öğrenenin bankaya gidip bakalım (ŞAKA)

adama bakya bu kadar rahat hırsızlık yapıyor :s ama hem bu tarafta hemde öbür tarafta vericektir cezasısnı

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@ALY mesajını editledim emin olmadan numara yayınlanmaz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi