İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domain için teklif geldi

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynı mail banada geldi dediğiniz şekilde doğru düzgün ingilizce yazmayı bilmiyorlar.Hemde para etmeyecek bir domain için kendini fazla kaptırma bu işe dostum ! Satcamda zengin olcam diye düşünme bir kesinlik yok.

Hocam niye etmesin pes2011 kelimesi türkiede 20milyon kere aranmıştır sadece :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Dava durumu söz konusu değil, sistem Türkiyede'ki gibi işlemiyor. Kim önce alırsa onundur, firma ismi içersede içermesede..

İçerisinde Google kelimesi geçen domainleri Google davayla kendine geçirtiyor. Mesela tam hatırlamıyorum ama googleandroid.c*m tarzı bi domain türkiyede birindeydi ve domaini devretmesini istediler. SOnra ne oldu bilmiyorum ama dava açıldı diye biliyorum sadece.

Ayrıca Pes eğer isterse domaini arkadaştan alabilir. Bu türkiye'de de böyle avrupada da böyle. Sahibinden.com davalarını biliyoruz sonuçta.

Ama PES tutupta pes2012.com dan başlayıp 2050 ye kadar hepsine dava açarmı bilemem :) Alabileceğini zannetmiyorum. Bu domaine teklif veren arkadaş sanırım normal bi insan. Yani Pes yetkilisi olduğunu düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı zaten sat demez devret derdi diye düşünüyorum.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Para etmezmi? Hocam pes2013 çıktığında bakın bakalım ediyormu etmiyormu.İnsanlar çıldırmış olmalı.Şirket sence böyle bir domaini kaptırmak istermi ?

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödemeyi nasıl yapacaksınız diye mesaj gönderdim gelen cevap şu şekilde. Ne demek istemiş sizce, ödeme için yöntem düşünüyorum falan demiş sanırım.

Now i am working, by i will see how to do for pay you the money and transfer the domain...i will write to you as soon as possible ok?

Ekleme: Paypal üstündenmi alayım parayı başka seçeneğim varmı, namecheap üstünde domain.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır henüz satılmadı ama anlaştık sayılır parayı gönderirse transfer edeceğim, hayırlısı

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
domain değil içerik iş görür her zaman :)

edit : benimde farcry 3 sayfam var yabancı şu an 3 klık facede en büyük sayfa farcry ve farcry3 ile ilgili domainler var güzel boşta almayı düşünüyorum hiti de sayfadan sağlamayı planlıyorum fakat sonra ubisoft tarafından dava açarlar falan uğraşdur sonra :D yani demek istediğim pes kelimesi geçiyorsa her zaman sakatlık vardır içinde

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
2 gün sonra Pes çıkıp " yeter ya isim değiştiriyorum bundan sonra pes20** olarak değilde ( sallıyorum ) Sep20** olarak devam etcez " derse görürüm o zaman bu yatırımları :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5