İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain kimin?

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gencforum.com sahibini taniyan varmi arkadaslar

H

hikayebul

Misafir
Ahmet i taniyan varmi,mehmeti taniyan varmi,ali yi taniyan varmi? Burasi kayip arama bürosumu,neden aradigini da yazsan forumun islevine uygun bir yazi yazmis olurdun.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
Ahmet i taniyan varmi,mehmeti taniyan varmi,ali yi taniyan varmi? Burasi kayip arama bürosumu,neden aradigini da yazsan forumun islevine uygun bir yazi yazmis olurdun.

işsizlik de iyice azdı , sokaklar kapkaççı doldu. bu konuya da bir el atsan diyorum.

H

hikayebul

Misafir
Aforizmalar hatirlattigin iyi oldu bir ara israil de sorunlarada sana özel bakicam.töbe töbe yahudimidir nedir :p

E

erotikbul

Misafir
hikayebul her şeye müdahele etme. daha argo sazanlık yapma.
aforizmalar bunu ima ediyor :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:

123mp3 sanırım tek akıllı sen cıktın. burası webmaster forumu unuttunmu ? bir domaine whois cekip bakmasını herkez bilir.. Damga.net sahibini kişisel olarak tanıyan varmı dyor belkide msnsini isticek :)

B

birweb

Misafir
gencforum.com bizim domaindi.
ama süresi dolunca register etmedik tekrar.şu an bilgimiz yok

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut orada adamın e-mail adreside var. e-mail atsın iletişime geçsin. bu damga netin yaptığı biraz tembellikde. onun için yazdım. ayrıca tek akıllı ben değilim. insanları tanımadan böyle konuşman kötü!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi