İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain ne kadar eder?

A

aytacs

Misafir
murme' Alıntı:
abicim isim cok dandik para falan etmez bence kasma hiç 50$ veren varsa sat gitsin :D
Sedo domain katalogtaki bazı domain fiyatları:

max-ecommercersolutions.com - 5.500€
eu-commerce.com - 7.669 €
e-commerce.am - 5000 €
e-commerce.gs- 5000 $
cartcommerce.org - 5.500 $
gotcommerce.com - 7.995 $
commercepage.net - 6.500 $ ....

eurasiacommerce.com için 50$ çok az değil mi?

A

aytacs

Misafir
Dandik diyen arkadaşım. 1000$ teklif geldi bile. Ama yine de satmayı düşünmüyorum.
Emin olmadan yorum yapmamayı öğrenmeni tavsiye ediyorum.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domain bende olsaydı 100 dolar verseler hemen verirdim, 1000dolar çok iyi bi rakam bence düşünme bile, bidaa nerden bulacan okadar parayı bi arada, sat 20 tane yeni domain al sonra onları da satarsın..

A

aytacs

Misafir
iyimi' Alıntı:
Bu domain bende olsaydı 100 dolar verseler hemen verirdim, 1000dolar çok iyi bi rakam bence düşünme bile, bidaa nerden bulacan okadar parayı bi arada, sat 20 tane yeni domain al sonra onları da satarsın..
Şu anda zaten 20 taneden fazla domainim var. Maddi açıdan da sıkıntım olmadığı için satmayı düşünmüyorum. Türkiye'deki bir çok webmaster'ın aksine ben tıklama ile geçinmiyorum.
Bir de şöyle düşün bugün 1000$ yapıyorsa bir kaç sene sonra ne eder?
Com uzantılı domain sayısı gittikçe azalmakta ve değer de o ölçüde artmakta.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem durumun mükemmel , burdaki insanlar gibi geçinmiyorsun , burada işin ne ?

A

aytacs

Misafir
Bu forumun sadece tıklma sponsorlarını kapsadığını zannetmiyorum. Ama doğru nedense ülkemizde internetten sadece tıklma ile para kazanılabileceği genel kanı.
Ben burada kimseyi hor görmüyorum. Sadece Türk webmaster'larının kendilerini geliştirmeleri gerektiği sadece mp3,sevk v.s gibi sitelerden sponsor yoluyla para kazanmanın dışında da para kazanılabileceğine değinmek istiyorum.
Ayrıca bu domaini appraisal fiyatınında 3800$ olduğunu da belirteyim. Beşpara etmez diyenlere duyurulur.

G

guajira

Misafir
aytacs' Alıntı:
Arkadaşlar eurasiacommerce.com domain ismi sizce ne kadar eder. Birisi asking price sordu da.
Bu arada hiti yok.

4-5 sene elinde tutarsan aslında iyi bir rakam yakalarsın. Ama fazla olurmu bilemem.

A

aytacs

Misafir
QuicK' Alıntı:
Oha Felan Oldum Yani.. Inanmamakta Israr ediyorum.
Certified Domain Appraisal
eurasiacommerce.com - $3800
Dot. Value: 100%
Recognition: 82%
Marketability: 75%
Development Potential: 89%
Traffic and Revenue: Non

Sen inanmaya devam et.

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar tellal mı daha fazla kazanır tüccar mı? Yerine göre değişmekle birlikte size "rızkın 10 da 9 u ticarettedir" hadisini hatırlatmak isterim. Sanıyormusunuz ki gavurlar parayı sırf googledan kırıyor hayır. e-ticaretten.

Q

QuicK

Misafir
Certified Domain Appraisal
askdakdaskdjaskdja.com - $550000
Dot. Value: 100%
Recognition: 82%
Marketability: 75%
Development Potential: 89%
Traffic and Revenue: Non

Buyur burdan yak :D :D

A

aytacs

Misafir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5