İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Domain Ne Kadar Eder?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
walla anlamadım ki dedim yoksa yanlış mı gördüm 39.8 dolar olmasın diye ama adamlar yok 39800 verdiler ben libyadayım buarada pek host işi gelişmiş değil acaba o yüzden mi o kadar önem veriyorlar anlamadım

yaw tüm libya halkı host alsa nolur :p
seninle makara yapmışlar dostum bişi yok o domainde

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Libyalı alacak olsa bile libya diye almaz, libia diye alır:)

volkanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kere banada gelmişlerdi. asıl amaçları domainin değerini belgeletmen için uğraşıyorlar. ne yalan olsun ilk mesajda insan heyecanlanıyor.

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fake maillerden almissin. Satmaya karar verdiginde o paradan fazlasini sana gonderirler sonrasinda yanlislikla gonderdik durustlugunuze inaniyoruz parayi bizim su hesaba iade edin derler dolandiricilikla elde edilmis sifrelerle amerikadasn para transferi yapar nijeryalilar ondan sonra interpol ile sen muhatap olursun :)

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
libya türkçe bir isim libyalı gidipce bunu almaz. Kendi fikrim.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O maillerden park işi ile uğraşan hemen herkes almıştır. Unut gitsin, zamanını boşa harcama.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ingilizce libya gene aynı arkadaşlar libia şeklinde değişmiyor.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
libya ingilizcede libyan olarak geçiyor bir yanlışlık sonucu domain şirketi libyahosting.com diye aldı bende bari boş durmasın dedim sedoya attım attığım haftası mesaj geldi. artık makaraya mı alıyorlar dolandırıcılık mı bilmem benim kaybedeceğim bir şey yok sonuçta ama dediğiniz gibi para gönderip sonra geri almaya çalışamazlar benden :D bana gelen para bi daha çıkmaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5