İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain ne zaman düşecek?

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
S.a arkadaşlar,

24.01.11 de süresi biten bir aktif domainin reg süresi uzatılmadı ve domain 24 Ocaktan yanlış hatırlamıyorsam 23 Şubata kadar bir süreç geçirdi daha sonra durumu "PENDINGDELETE" olarak değişti ve 2 gün önce bu sürede bitti ve şuan domaine whois çektiğimde "Whois Error: No Match for "xxxxxx.COM" olarak yazıyor. Reglemeye çalıştığımda ise halen alınamaz olarak gözüküyor bu domain ne zaman reglemeye hazır hale gelecek :) Domainin peşinde koşmaktan ben yoruldum :D düşsede elinden bi tutsak şu domainin.

xquel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
S.a arkadaşlar,

24.01.11 de süresi biten bir aktif domainin reg süresi uzatılmadı ve domain 24 Ocaktan yanlış hatırlamıyorsam 23 Şubata kadar bir süreç geçirdi daha sonra durumu "PENDINGDELETE" olarak değişti ve 2 gün önce bu sürede bitti ve şuan domaine whois çektiğimde "Whois Error: No Match for "xxxxxx.COM" olarak yazıyor. Reglemeye çalıştığımda ise halen alınamaz olarak gözüküyor bu domain ne zaman reglemeye hazır hale gelecek :) Domainin peşinde koşmaktan ben yoruldum :D düşsede elinden bi tutsak şu domainin.

A.s

nisan ayı içerinse düşer bu domain. çnkü bir domain bitiş tarihnden sonra 1 ay kendi firmasında uzatılmayı bkliyor 2 ayda dışarda yani 3 ay da düşüyor :D tbiki belli bir tarih kmsenin verebileceğini satmıyorum süreki nisan ay ı içerinde kntrol edersen. bazı siteler var yabancı düşen domainleri gösteren. istersen onları da veririm sana ordan haftalık kntrol etsen yeter. orda steni görünce takip edersin. çnkü verceğim sitede site düşmden 1 hafta önceden sitede görceksin ve ona göre haraket edeceksin.. bşka yolu yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5