İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domain para edermi :) www.turkcell.tk

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger alınan domain sirket kurulmadan yani yasallasmadan once alınmıssa hic bir sekilde elinizden alamazlar ancak sirket olduktan sonra alınmıssa elınızden alabılırler guzel bir savunmanız yoksa :]

tr.st nin de dedigi gibi aynı isimde veya cok benzer isimde isim kullanılamaz alınamaz yasal degildir..

ama guzel savunmalarınız varsa ve direct olarak firma veya sirket ismi degilse domaini kurtarma sansınızda var bknz: wallstreet.com ..adam ben sokagımı cok sevıyorum onun ıcın bır sıte yapıcam gibi bir savunmayla domainin kendinde kalmasını sagmamıstı ...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MCdonalds i mcdavuts yapan bir vatandasımızın basına neler geldi bilmiyormusnuz :D:D

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st aria.com biliyorsun baskasınındı :) adam aria.com.tr alabildiler neden alamadılar cunku adam baska ulkede aria adlı firma acmıstı

ben cayman adalarında turkcell diye bir firma acsam :) turkcell gelip benim domainimimi alcak???

bu ufak is bunun icin deymez fakat her isin bir yolu var turkiyede turkcell adlı firma acarsın ama aynı is kolunda acamazsın turkcell elektrik supurgeleri fabrikası acarsın kimse karısamaz

neyse uzuyor konu kurtadam.com 30bin civarı gunluk hit alıyor kurtadam diye firma acıp adamın domainini alalım elinden???

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yaw istediğin örneği ver hepsinin açıklaması var, aria jenerik isimdir ve Türkçe anlamı operada söylenen şarkıdır (arya). bu işlerin kendimizce çıkışı, bi olur yolu varmış gibi gelsede işin aslı öyle değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5