İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Domaine Nasıl Bir proje gider

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevabınız için teşekkürler.. Aslında şöyle bir şey düşündüm asosyal gençlerle alakalı tavsiyeler v.s v.s

Tabiki oda alternatif olarak olabilir ama bence bu domain üzerine pek oturmaz sanki :) aslında domain aldıktan sonra proje üretmek yerine projenizi düşündükden sonra domain alsanız böyle düşüme gibi bir sıkıntınızda kalmazdı :)

ay-yildiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki oda alternatif olarak olabilir ama bence bu domain üzerine pek oturmaz sanki :) aslında domain aldıktan sonra proje üretmek yerine projenizi düşündükden sonra domain alsanız böyle düşüme gibi bir sıkıntınızda kalmazdı :)

Aslında domaini bir facebook sayfası için almıştım sonra sayfayla işim bitti boşta kaldı domain

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Güzel bir video sitesi kurup " Gençlerin ayarsız hareketlerini " koyabilirsiniz.Çok var :D Ordan burdan atlayıp zıplayanlar , arkadaşının üstüne çıkıp dünya turu atanlar falan :p Güzel bir site olabilir :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5