İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domainle ne yapabilirim?

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Liseligencler.com domain ile ne yapabilirim? İçeriği ne olabilir? Ne tarz bir site yapabilirim? Önerileriniz benim icin onemlidir. Her oneri degerlenecektir.

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence müzik paylaşım ve aşk olablr :) forum tarzı

Malesef forum düsünmüyoruz. Hazir sistemlerle ilgili birsey düsünüyoruz. Sizin önerinizi Wordpress tabaniyla video,müzik aşk şiir eglence dünyası yapılabilir diye düzeltirsek öneriniz degerlenecektir. Teşekkürler.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
evet wp veya dle portal sistemleride kurulabilir ama portal kurlcaksa tabiki wp öneimdir

JaMeRoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
illaki wp diyorsan ve vbulten istemiyorsan ozaman sende wp içine entegre edilebilen Simple:press kullan ben kendi sitelerimden birine kurdum bir iki ayar eksikliği var ama üstüne düşünürse iyi sonuçlar alınabilir.

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eski mezunlarla yeni öğrencileri bir arada tutmak ve haberleşmesini sağlamak amacıyla bir sosyal platform oluşturabilirsiniz. Ya da okul yıllıklarını interaktif ortama aktarmalarını sağlayan bir sistem geliştirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5