İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domainler kesinlikle KAÇMAZ !

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar jenerik + projelik domainlerin bulunduğu listeyi sizlere sunuyorum... her domainin fiyatı değişmektedir.

kayıtlı olduğu firma:isimtescil
firmaiçi transfer:ücretsiz
fırmadışı transfer:tk domainlerde geçersizdir.
bitiş tarihi:her domainin karşısında yazmaktadır

isim domainleri : tanesi 0.25 krş
projelik diğer domainler: tanesi 5 TL'dir.
Hepsini Al isim domainleri : 5 TL
Hepsini Al projelik domainler: 45 TL

ÖDEME

=== Paypal
=== Vodafone TL
=== Türkiye İş Bankası

HTI0.png

OGXQ.png

not: karalama mesaj içeriklerinde uyarılmaksızın üye rapor edilir. satışlarda her ne olursa olsun (ticaret puanınız, referansınız kaç olursa olsun) ilk önce ödemeyi alırım.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
tk domainler ücretsiz oldu kardeşim neyini satıyorsun burada? verdik aldık diyelim üç gün sonra el konulursa domainie ne yapacağız bu konuda aydınlatır mısının bizi?

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bugüne kadar 91 tane domain sattım .tk ama hiç birinde sorun olmadı :) ki domain tesciline para alıyorum :D aynı domaini alabiliyormusunuz hayır mantıken yerini doldurdum ona para istiyorum 25 krş yada 5 tl çok bi ücret değil :) :)

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence güzel domainler ve bence yandexli domainleri satma elinde tut ilerde cok cok ciddi paralar kazanırsın

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parasını boşverin hocam :D satıyorum aciliyetten ilerde iş yaparlarsa bu kişi satmıştı desinler yeter :D :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5