İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domainler tümden satılık

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar acil para lazım olduğu icin bu domainler topdan satılıktır. İlgilenen arkadaşlara hepsini birden satıyorum.

msn : [email protected]

--------------------------------------------------------------------------------

ilgilenenler olursa,,,,,

ikincielotopazari.com
forumunited.com
forumkolik.com
kariyerhost.com
selldo.com
zuuzu.com
domainseries.com
zuhee.com
mercedesseries.com

Selling..

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumkolik.com özelden gönderirmisin pr degeri nedir kullanildimi ve ücreti.

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar paraya ihtiyacım giderek artıyor, forumkolik.com 35 ytl . buna ihtiyacım var. bekliyorum.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş msn adresinde bi karar ver istersen ona göre gelelim. domainler nerde godaddy de mi

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu garip insandan domain almanızı tavsiye etmem biraz değişik bi tip. dolandırmaya çalışıyo keko bende salağım ya yiycem kendi myorderbox hesabından hesap açtırıyor sonra hesabı istediği gibi yönetebildiğinden parayı yatırıyosun bi bakıyosun domain elinde.ertesi gün bi daha bakıyosun domain yok ;) şirin kişilik seni.. bide hekır mış
2 gün uğraştırdı bu eleman beni ama sonunda çaktım olayı genede kazık yemek isteyenlere açıktır. satışa balta vurmiyim

bu adam banlanmasını istiyorum üç kağıtçının teki çünkü

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
bu garip insandan domain almanızı tavsiye etmem biraz değişik bi tip. dolandırmaya çalışıyo keko bende salağım ya yiycem kendi myorderbox hesabından hesap açtırıyor sonra hesabı istediği gibi yönetebildiğinden parayı yatırıyosun bi bakıyosun domain elinde.ertesi gün bi daha bakıyosun domain yok ;) şirin kişilik seni.. bide hekır mış
2 gün uğraştırdı bu eleman beni ama sonunda çaktım olayı genede kazık yemek isteyenlere açıktır. satışa balta vurmiyim

bu adam banlanmasını istiyorum üç kağıtçının teki çünkü

oglum bak benim hakkımda dogru konuş 2 günde adresine kadar bulurum. Bu yazı senin icindi.

Arkadaşlar bugün gelin elimdeki domainleri hepsini yazdım, almaya kalkın hemen satıyım görün nasıl güvenilir olduğumu. bu salak herife dedik transfer ücreti ödemesin hemen hesabına gecsin diye. ama adam sacma sapan sorular soruyor. Banlımı diyor. Banlı olayı nasıl oluyor onu anlamadım. İstediği domain kullanımda nasıl banlı oluyor kendisine sorun. Bir domaini adam ya almak ister yada istemez. Almak isterse tamam der hesaba parayı yatırır ve hemen olay biter, bu sacma ve nedediğini bilmeyen herif tam 3 gün soru sordu, sanki şirket satın alıyor.

Tekrar sana gelince benim adımı o şekilde agzına alma senin dilini keserim. Almaya devam edersen dilini değil başka yerlerinide keserim.

Burdan mod arkadaşlardan özürdileyerek, bu herife uyup beni banlamadıkları icin teşekkür ediyorum. ve tüm arkadaşlarımada saygılarımı sunuyorum..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda sanırım keriz pek çıkmaz iyi niyetli hekır ;) kumda oynamaya devam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi