İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu dövme benim olacak!

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
33kby2o.jpg

aslı şunun gibidir:
4104351016_m3.jpg

Cizre Ejderleri' Alıntı:
Güneş veya aydınlığın sembolü olan aslan başı ve kartal ile tasvir edilen ejderha figürlerinin zıt bir oluşumu karanlığı ve aydınlığı temsil ettiği düşünülmektedir. Ayrı ayrı kudret sembolü olan bu üç hayvanın birlikte kullanılması da kuvveti ve gücü simgelemektedir.

bendeki bu dövme biraz da yöresel (cizre) bir bağlılık sebebiyleydi. ejderlerin arasındaki aslan kafasını yaptırmadım sonradan ekletirim diye. dövmeyi yaptırdığıma pişman değilim ama başka birşey yaptırsaydım/yaptırırsam baya pişman olacağımı hissediyorum yani :)

eklediğin resim dövme olarak sonradan pişman olunabilecekler kategorisinde, tabi bu da benim şahsi fikrim :))

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel dövmeymiş fakat ben renkli dövmeleri çok fazla sevmiyorum :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sempaty kolları biraz oynamış gibi (berecememiş yaptırdığın yer) , bide soluk olmuş.Bazı dövmelerin siyağı çok güzel oluyor onlar niye öyle acaba.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bir de bu uyarıyı yapayım tabi :) benim gibi, amatör birine yaptırmayın. ben askerde bir arkadaşıma yaptırmıştım 1,5 - 2 sene önce filan. profesyonel birine yaptırmamanın şeyi bu işte. biraz kaçırdığı noktalar oldu. bir iki yeri eksik-fazla çizdi anlık düzelttirdim filan :) biraz paraya kıyıp işinin ehli birine yaptırmak gerek.

bakalım eğer aslan başı kısmını yaptırmaya karar verirsem dövmenin komple üstünden geçmesini söyliycem tutarlı olsun ve hatalı görünen kısımlara rötuş yapsın.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Renklerde nasil aci cektim bilemezsiniz, 1 aydir dovmeciye gitmeyi aksatiyorum. Tam olarak 3 boyutlu olmadi, son rutuslari kaldi ama renkleri falan atildi, kisa zamanda fotograf cekip aktaririm unutmazsam.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İğneyle imza yaptırdım sol koluma bilek dirsek arasında geçen ay çektiğim acıyı bir Allah biliyor bir ben dövmeciye gördükce nalet okuyorum adama :D

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Acı değil ki, aynaya baktığındaki o haz, o güzel duruştan sonra her acıya katlanabilirim. Ayrıca şu da bi gerçek dövme yaptıracaklara burdan ilham olsun: iğne acıtmıyorda o kremden sonraki peçete yok mu, işte o çok acıtıyor gerçekten. Deriniz kayıyor sanki :D

Bu arada evet dövmem pişman olunabilecekler kategorisinde biliyorum ama bu dövmeden pişman olabileceğimi sanmıyorum. Jokerleri açıkçası nedense çok seviyorum, kart destesindekileri alip zamaninda saklamişliğim falanda vardir :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
dövme sinek sokması gibi. uyuşukluk yapıyor zaten yaptığın an.

@lanet, iğneyi ilk sapladığında pişmanlık duymadıysan no-problem :) o an var ya o an :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5