İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Durum Beni Çok Üzüyor :(

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
17
Merhaba arkadaşlar Yaklaşık 6 ay önce almış olduğum bir domain vardı. Domain benden önceki kullanıcısı farklı içerik kullandığı için mahkeme tarafından web erişimine kapatılmış yani tib yemiş. Bende bu tib'e itiraz ettim 3 kere dilekçe verdim toplamda 500 ile 750 tl harcamam oldu ve dünde tib erişime açtı ama web sitem aktif durumda web sitesine girdiğimde bir ip adresine yönlendiriyor tib kontrol yaptım herhangi bir yasak bulunmuyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum ve son olarakta 2. dilekçemde bana geri gelen bir bilgide zararımın karşılanmasını istiyormusunuz felan diyorlardı ben istemedim web sitenin erişimine açılmasını istedim domain çok hoşuma gitti iyi yerlerede geleceğini umuyorum lütfen bilgisi olan bana yardım edebilirmi.

DOMAİNİM

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

Konuyu yanlış yere açmışım arkadaşlar özür dilerim konuyu uygun kategoriye taşırmısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5